Wybierz region

Wybierz miasto

  Wrocławskie Bulwary – spacer z przewodnikiem

  Tamka (inaczej: Wyspa Świętego Macieja)
  Wrocław, ul. Wyspa Słodowa/.

  17:00 Środa, 7 lutego

  • 29zł

  Hello Poland zaprasza na spacer z przewodnikiem wzdłuż Odry, który odbędzie się 7 lutego o 17:00. O nowych fragmentach wrocławskich bulwarów, ich licznych architektonicznych atrakcjach i radykalnych zmianach, jakie dokonały się nad Odrą w ciągu zaledwie jednej dekady opowie Damian Kanclerski.

  Ostatnio otwarte i częściowo zrewitalizowane Bulwary nad Odrą są tym rodzajem przestrzeni publicznej, jakiej dotąd Wrocławiowi brakowało. Zaprojektowane z myślą o różnych rodzajach aktywności, każdego ciepłego dnia przyciągają tłumy mieszkańców i turystów. Kadrują nowe panoramy miasta, są miejscem spotkań i rekreacji, są nadodrzańskimi kulisami miasta, są otwartą galerią sztuki…

  Podczas wycieczki przejdziemy trasę wzdłuż Odry od wyspy św. Macieja (Tamki), wzdłuż ulicy Grodzkiej, bulwarem Dunikowskiego, Kaczyńskich i dalej, aż po bulwar Politechniki Wrocławskiej.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!