Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztaty malowania akrylami

  Family Cafe FOKS
  Wrocław, ul. Krzycka/83c/1c

  18:00 - 20:00 Piątek, 9 lutego

  • od 55zł

  W ramach naszych spotkań Handmade Day zapraszamy na warsztaty malowania akrylami. Malarstwo akrylowe nie jest tak wymagające pod względem materiałów jak olejne: do rozcieńczania farb służy po prostu woda, nadają się do malowania drewnianych przedmiotów, ceramiki, czy tkanin.
  Sposobów malowania farbami akrylowymi jest bardzo dużo Dają szereg możliwości jeśli chodzi o efekty, można łączyć je z innymi technikami (np. węgiel, pastel, kolaż).
  Na warsztatach przedstawimy Wam podstawowe techniki i pokażemy, jak krok po kroku namalować obraz - od białej kartki po gotowe dzieło.
  Będziemy malować miejski krajobraz. Każdy uczestnik wyjdzie z namalowanym przez siebie obrazem.
  Farby akrylowe mają to do siebie, że jeśli coś nie wyjdzie zawsze można to poprawić, nakładając nową warstwę farby, więc warsztaty są dla wszystkich chętnych, nawet dla tych mniej uzdolnionych plastycznie.
  Prowadzi Volha Ignatowicz
  Koszt warsztatu 55 zł.
  Wszystkie materiały potrzebne do wykonania prac (w tym profesjonalne farby, papiery, pędzle) są wliczone w koszty warsztatu.
  Zapisy: kontakt@familycafe.wroclaw.pl, 530 250 405

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!