Wybierz region

Wybierz miasto

  Walentynki /Valentine’s Day

  MaluMika
  Wrocław, ul. Władysława Jagiełły/3/5, +48 72 880 13 09

  18:00 - 20:00 Środa, 14 lutego

  • od 36zł

  Spędź dobry czas z partnerem/partnerką w MaluMice na Walentyki! Przygotowaliśmy warsztaty malowania, dzięki którym na pewno zbliżycie się jeszcze bardziej. Ten wyśmienity wzór ładnie prezentuje się na wazonach, talerzach i kubkach. Justyna pomoże Wam malować krok po kroku, abyś mógł/mogła pokazać partnerowi/partnerce jak bardzo go/ją kochasz. Koszt warsztatów zależy od wybranej formy – od 36zł do 53zł. Forma, która jest na zdjęciu, kosztuje 36zł.
  --
  Spend quality time with your significant other at MaluMika this Valentine’s Day. We have prepared a fantastic painting workshop that will be sure to bring you even closer. This exceptional heart design looks good on vases, plates and mugs. Justyna will help you paint it step-by-step so you can show your partner how much you love them. Workshop cost depends on the form chosen. The form in the picture is 36zł.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ