Wybierz region

Wybierz miasto

  Tzn Xenna & Bulbulators & DobraDobra //03.12.16// Wrocław

  Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
  Wrocław, ul. Pl. Wróblewskiego/3, +48 60 106 45 45

  19:00 Sobota, 3 grudnia

  • 35zł

  TZN Xenna to zespół, którego początki sięgają roku 1981. Ich pierwszą winylową 7"EP był "Dzieci z brudnej ulicy". Zespół działał do 1987 roku.
  Od 2010 roku zespół działał w składzie:Tele Kesur, Dynia, Klaus i Zygzak. Premierowy występ podczas festiwalu "Rock Na bagnie 2011" został dobrze przyjęty przez publiczność. Rok 2011 zakończył się wydaniem drugiej 7"EP "Tzn Xenna 981-2011". Kolejną EP "Ścierwo" wydali w 2012 roku. W tym samym roku ukazała się pierwsza w historii zespołu płyta studyjna "Dziewczyny w pogo". Rok 2013 przyniósł kolejny album „CZART PRLU”.
  W 2014 roku zespół zagrał 18 koncertów w ramach "Czart PRL-u tour 2014". Wystąpił też w Pokojowej Wiosce Kryszny, która co roku organizuje koncerty w Ramach Przystanku Woodstok. Zespół pojawił się też na krakowskim Punk Fest 2014organizowanym przez Galicja Production.
  Rok 2015 to dwie trasy zagrane wspólnie z Sexbombą.
  Trasa "Wiosenne pogo" i "Skorpionalia 2015" odwiedziło trzynaście miast. Oprócz tego zagrał innych piętnaście koncertów m.in: na scenie alternatywnej Cieszanów Rock Festiwal, Hey Ho Ramona festiwal w Trzcielu i po raz drugi na Punk Fest 2015 w Krakowie.
  W roku 2016 zamierzamy nagrać nasza trzecia płytę – mówi wokalista.

  Bulbulators: Polska grupa muzyczna powstała pod koniec 1989 roku,, grająca w stylu punk rock. Zespół koncertował m.in. z The Adicts, Angelic Upstarts, 999, UK Subs, The Exploited, Charge 69, Po Prostu. Od początku inspiracją dla kapeli był wczesny punk rock, a także klasyczne zespoły street punkowe. Cieszy się opinią grupy świetnie wypadającej na żywo, czego dowodem są ich koncerty na terenie Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec, Francji i Anglii.

  Dobra-Dobra… Złotoryjska kapela założona wiosną 2011 roku przez Krzysztofa Hoodego Kalinowskiego (git. voc.) i Rafała ravciosa Chmielewskiego (bas voc.) Obaj grali jeszcze w latach osiemdziesiątych w kapeli NEO-HAOS. Po ponad dwudziestu latach postanowili ponownie połączyć siły by coś jeszcze „nim starość rozśmieszy” zrobić na scenie punkowej.
  Do projektu dołączył perkusista Wojciech Hanka Hanysz i w tym składzie zespół nagrał płytkę „Dobra-Dobra…Chyba Ty”. Kapela koncertuje głownie lokalnie ku uciesze zastępu zuchów, kółka geriatrycznego i swojej.
  Na zrzędliwe stwierdzenia typu Rock jest martwy, Punk-Rock umarł, zgodnie odpowiadają:
  - Dobra-Dobra… Nie pierdol.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ