Wybierz region

Wybierz miasto

  Turniej Wiedzy Patriotycznej

  BarBara. Infopunkt, kawiarnia, kultura
  Wrocław, ul. Świdnicka/8c

  14:15 Piątek, 11 listopada

  • Wstęp wolny

  Harcerze Hufca Wrocław zapraszają chętnych na Turniej Wiedzy Patriotycznej. Turniej w zakresie pytań i zadań będzie poruszał zarówno tematykę historyczną, jak i współczesne rozumienie patriotyzmu. Związany on będzie z kwestią tego, jak być patriotą na co dzień i co to właściwie znaczy. Dodatkowo pojawią się także pytania związane z Polonią Wrocławską, która zaznaczyła się w przedwojennej i drugowojennej historii miasta. W Turnieju mogą wziąć udział 4-osobowe drużyny uczniów. Maksymalnie udział może wziąć 10 drużyn, a decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz elektroniczny.

  Wszystkie drużyny będą oceniane jednolicie, bez podziału na grupy wiekowe. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a udział w turnieju jest bezpłatny.

  11.11.2016 14:15
  Barbara. Infopunkt, kawiarnia, kultura

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ