Wybierz region

Wybierz miasto

  Turniej rodzinny wiedzy o Włoszech w czasie Cinema Italia Oggi.

  Kino Nowe Horyzonty
  Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego/19a-21, +48 71 786 65 66

  12:00 - 15:00 Sobota, 8 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  W ramach promocji Cinema Italia Oggi. Przeglądu Nowego Kina Włoskiego (7- 13 kwietnia w Kinie Nowe Horyzonty) w sobotę 8 kwietnia na II piętrze kina odbędzie się rodzinny turniej wiedzy o Włoszech. Zapraszamy do wzięcia udziału!

  Motywem przewodnim drugiej wrocławskiej edycji przeglądu jest rodzina. Osiem 5-osobowych drużyn zmierzy się w pojedynku na wiedzę ogólną. Pytania zadawać będzie błyskotliwy prowadzący. Jest o co grać! Najlepsza drużyna zdobędzie vouchery do Empik School Wrocław na dowolnie wybrany kurs językowy. Nagrodami dla wszystkich uczestników będą słodycze przygotowane przez firmę Chocoffee w Świdnicy.
  Aby wziąć udział w turnieju należy zapisać się online za pośrednictwem formularza.
  O udziale drużyn decyduje kolejność zgłoszeń i otrzymanie potwierdzenia. Zgłoszenia będą zbierane do 7 kwietnia, do godz. 14.00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!