Wybierz region

Wybierz miasto

  Teatr Bąbli: Żywa woda

  Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
  Wrocław, ul. Kuźnicza/29a, +48 71 341 71 02

  17:00 Niedziela, 26 kwietnia

  • 15zł

  Zapraszamy na pokazy nowego spektaklu Repertuarowego Teatru Dziecięcego! W przedstawieniu pt. "Żywa woda" występują najzdolniejsi uczestnicy warsztatów dla dzieci z rodzin wielodzietnych.

  "Żywa woda" to spektakl przeznaczony dla dzieci od lat 3. Ukazuje historię obecną we wszystkich kulturach: o uzdrawiającej i magicznej mocy czystej, nieskażonej wody. Aby zdobyć taką wodę, główny bohater musi pokonać wiele pokus i przeszkód, ale, kierowany miłością do chorej matki, zrobi wszystko, by zdobyć dla niej upragniony lek.

  Przedstawienie przygotowane jest w tradycyjnej, bajkowej wersji; pełne niezwykłych przygód i postaci wspierających lub zagrażających głównemu bohaterowi. Widzom z pewnością nie zabraknie wrażeń i emocji!

  Scenariusz powstał na podstawie źródeł literackich, wśród których znalazły się: bajka Ewy Szelburg-Zarembiny "O trzech braciach i o żywej wodzie" oraz wiersz "Tęcza", "O krasnoludkach i sierotce Marysi" Marii Konopnickiej.

  Scenariusz i reżyseria: Katarzyna Żuczkowska
  Scenografia: Bogusław Słaboszewski
  Kostiumy: Ewa Czyż
  Obsada: Małgorzata Czerwińska, Maria Głowacka, Anna Kitlińska, Ewa Kitlińska, Olga Kitlińska, Martyna Kowalska, Natalia Łokietko, Zuzanna Łokietko, Paweł Sykała
  Produkcja: Małgorzata Strońska-Zaremba

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Tu kupisz najlepszy chleb we Wrocławiu [PLEBISCYT]

  Tu kupisz najlepszy chleb we Wrocławiu [PLEBISCYT]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.