Wybierz region

Wybierz miasto

  Teatr Bąbli: Kosmiczna Podróż

  Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka
  Wrocław, ul. Kuźnicza/29a, +48 71 341 71 02

  10:30 Niedziela, 15 marca

  • 18zł

  Kosmiczna podróż to spektakl adresowany do dzieci najnajmniejszych w wieku 1-4. Nie ma tu wyraźnego podziału na scenę i widownię. Mali widzowie mogą gadać, gaworzyć, wiercić się i kręcić.

  To teatr bezpieczny, w którym nic nie dzieje się nagle, nie ma głośnej muzyki, a sama fabuła jest raczej pretekstem, zaproszeniem do zabawy, niż wielowątkową historią. A to wszystko dzieję się z „żabiej,” perspektywy. To spektakl sensualny, który zaprasza małego widza do wspólnej niezapomnianej przygody. Porusza zmysły, aktywizuje pozytywne emocje dziecka zachwyt, ciekawość. Temat tak tajemniczy i niepojęty okazał się wspaniałym materiałem do stworzenia opowieści o powstaniu wszechświata. Niebo usiane gwiazdami czy księżyc zaglądający przez okno zachwyca i ciekawi każdego malucha. W Kosmicznej podróży za pomocą zjawiskowych obrazów na oczach małego widza rodzą się planety; rakieta wyrusza w niezapomnianą podróż, migocące gwiazdy wirują nad głowami a kolorowe witraże zapraszają do wspólnego spoglądania w niebo. Kosmos w spektaklu jest pewnego rodzaju interpretacją i wizją dostosowaną do percepcji małego widza. Kolory płynące ze sceny, świetlne elementy i relaksacyjna muzyka tworzą bezpieczną krainę, w której dziecko odkrywa kolejne elementy świata.

  Czas trwania: 30 min + ok. 15 minut zabawy
  Reżyseria: Agnieszka Mielcarek Scenografia: Dominika Chochołowska-Bocian Muzyka: Elżbieta Sokołowska
  Występują: Natalia Maj, Justyna Oleksy
  Informacje i rezerwacja biletów: k.augustyniak@wctd.wroclaw.pl; Tel. 71 341 80 02, 608 432 224

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ???? (gość)

  Wasz opis mówi, że 12.10 jest pierwszy dzień festivalu a w opisie wyraźnie jest napisane \"w dniach 17-19 października\" więc....

  Plebiscyt

  Tu kupisz najlepszy chleb we Wrocławiu [PLEBISCYT]

  Tu kupisz najlepszy chleb we Wrocławiu [PLEBISCYT]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.