Wybierz region

Wybierz miasto

  Sylwester 2014/2015. Schody Donikąd

  Pub Schody Donikąd
  Wrocław, ul. Pl. Solny/13, +48 71 341 84 55

  20:00 Środa, 31 grudnia

  • 150zł

  Już czas pomyśleć o Sylwestrze! Jest to najlepszy okres na odreagowanie stresów związanych ze świątecznymi przygotowaniami. Co za tym idzie - pragniemy zaproponować Wam spędzenie tego wieczoru w naszym eklektycznym domowo - kawiarnianym rozgardiaszu (czyt. Schody Donikąd).

  Oferujemy zabawę przy niebagatelnej muzyce z lampką wina musującego w jednej ręce, a kieliszkiem ponczu w drugiej i zimnymi zakąskami, a to wszystko w klimacie lat 20.! Prohibicja, gangsterzy, twist i niebagatelne cocktaile - taki klimat chcemy dla Was stworzyć na tę niezwykłą noc. Gadżety w atmosferze będziemy rozdawać przy wejściu tym, którzy zarezerwują sobie z nami ten wieczór.

  Zapraszamy! 31.12.2014 start godz. 20:00. Przebieranie mile widziane, ale nieobowiązkowe !!! Cena zaproszenia 150 zł/osoba miejsce siedzące i ciepły posiłek przy stoliku 50 zł/osoba bez miejsca siedzącego (przedsprzedaż)

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Tu kupisz najlepszy chleb we Wrocławiu [PLEBISCYT]

  Tu kupisz najlepszy chleb we Wrocławiu [PLEBISCYT]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.