Wybierz region

Wybierz miasto

  SWAP Wrocław w Barbarze vol.6

  BarBara. Infopunkt, kawiarnia, kultura
  Wrocław, ul. Świdnicka/8c

  18:00 - 20:00 Środa, 23 marca

  • Brak informacji o cenie

  Dlaczego warto przyjść?

  Każda z nas ma w szafie ubrania, które zimują na półce w szafie ani razu nie założone, bo mimo że się nam nie podobają, nie pasują do naszej figury lub pozostałych ubrań.
  Po zimie skrzętnie je pakujemy z zimowymi rzeczami, żeby za pół roku znów zawalić nimi półki i znowu nie mieć się, w co ubrać.

  Przedświąteczny okres to doskonały czas na pozbycie się ich raz na zawsze. Zwłaszcza dla osób, które na święta planują pojechać do domu.
  Żeby nie wozić tych nienoszonych ubrań tam i z powrotem, można je przynieść na SWAP i wymienić na inne, dzięki którym szafa znowu się zapełni.

  BĘDĄ NAGRODY!

  Uczestniczki imprezy jak zawsze będą mogły wygrać ciekawe nagrody. Tym razem ufundowali je:
  - Emi La - pracownia pięknej, ręcznie robionej biżuterii

  - Babeczkowa Poczta Cookie with Love - słodka i pyszna alternatywa dla Poczty Kwiatowej, umożliwia wysłanie babeczki z własnymi życzeniami do bliskiej osoby w dowolne miejsce w Polsce

  - Dżemster - The most hipster Dżem ever - najbardziej hipsterski dżem. Dzięki bardzo niskiej zawartości cukru (8,8g/100g) i przystojnemu wyglądowi dzięki wąsom, dla kobiet jest wprost wymarzony.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Te postacie kochają wszystkie dzieciaki! Ile z nich znasz?