Wybierz region

Wybierz miasto

  Stand-up na Wrocku: Mateusz Petryka & Ewa Stasiewicz & Patryk Czebańczuk

  Festiwal Wrocek

  Strefa Kultury Studenckiej Politechniki Wroclawskiej
  Wrocław, ul. ul. Józefa Marii Hoene-Wrońskiego/12

  20:00 - 22:00 Czwartek, 8 lutego

  • 20zł

  Nie zwalniamy tempa! Przed nami kolejny miesiąc dobrej zabawy w znakomitym towarzystwie. Na pierwszym lutowym Stand-upie na Wrocku o nasz dobry nastrój zadbają:

  Mateusz Petryka - jeśli emocje wywoływane przez sztukę stanowią impuls pobudzający do refleksji, to należy pamiętać, że wśród nich znajdują się także: rozbawienie, euforia i wszystkie pokrewne zawierające się w domenie komedii. W stand-upie odnajduje przestrzeń do nieskrępowanych rozważań nad całym obszarem rzeczywistości z wykorzystaniem wyżej wymienionych elementów. Co oczywiście nie zabrania sięgać po inne konwencje, splatać ich, mieszać, niczym życie ugniatające błotnistą papkę kolei losu.

  Ewa Stasiewicz – komik o wielu twarzach, w tym jednej Pauliny Macutkiewicz - https://www.facebook.com/paulinamacutkiewiczkandydatka/. Niby kobieta, a z jajami. W stand-upie lubi ostre tematy. Swoimi produkcjami podbija Youtube. Współorganizuje cykliczną imprezę „Stand up ON”. Występowała przed ludźmi i Internetem. I nie wyszli.

  Patryk Czebańczuk - obdarzony bezczelną charyzmą. Jego energia sceniczna, sposób mówienia oraz zmysł obserwacji są warte zapamiętania. Patryk wprowadza na scenę hip-hopową energię i nie baczy na swój niewyparzony język, jednak- przyznajmy szczerze- właśnie za to go uwielbiamy.

  Na najbliższy Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 8 lutego, na godz. 20:00 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Bilety w cenie 20 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. W dniu koncertu bilety w cenie 25 zł dostępne w SKS od godz. 19:00. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

  Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!