Wybierz region

Wybierz miasto

  Stand Up Madness

  Świdnicka 12
  Wrocław, ul. Świdnicka/12, +48 60 099 35 21

  20:00 Czwartek, 20 kwietnia

  Zapraszamy na kolejną imprezę stand-up madness! Tym razem mamy dla was troszkę inną formułę. Aż 2 gwiazdy przyjadą ze swoimi secikami, żeby rozgrzać wrocławską publikę. A wszystko to oczywiście poprowadzą Mateusz Socha i Łukasz Kuśnir na klimatycznej scenie Świdnicka 12!

  W kwietniowej edycji wystąpią dla was:

  Jasiek Borkowski - Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Występować zaczął dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje,u Kuby Wojewódzkiego, TVP2 w programie "Tylko Dla Dorosłych" oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego...kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.

  Piotr Szulowski - Stand-uper z Grodziska Mazowieckiego, niespełniony talent piłkarski gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby...smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy, Stand-upem zajmuję się od 2016 roku w tym czasie udało mu się dostać do Finału III Antrakt Festiwal. Jego ulubionym komikiem jest... jego Ojciec to dzięki niemu wyszedł pierwszy raz na scenę. "Życie to prawdziwa Komedia" Wjazd: 20zł / 25 zł w dniu imprezy. Odbędzie się też open mic. Zgłoszenia pod wydarzeniem. Miejsca ograniczone

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!