Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl "W Pracowni Św. Mikołaja"

  Wrocławski Klub Anima
  Wrocław, ul. Pilczycka/47, +48 71 351 12 71

  16:00 - 18:00 Sobota, 10 grudnia

  • Wstęp wolny

  Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkie dzieci na Mikołajkowy spektakl pt. „W pracowni Świętego Mikołaja”, który odbędzie się 10 grudnia o godz. 16.00 przy ul. Pilczyckiej 47.
  Wstęp bezpłatny!
  Stare legendy i podania mówią o tym, że pracownia Świętego Mikołaja mieści się na biegunie północnym, pracują w niej Elfy, a Mikołaj w swoim zaprzęgu posiada renifera z czerwonym nosem błyszczącym, jak dojrzała wisienka na lukrowanym torcie. Są też takie opowieści, w których autorzy zgodnie twierdzą, że Mikołaj mieszka w Laponii. A my odkryliśmy sekret pracowni Świętego Mikołaja.. Otóż okazało się, że stary, magiczny kredens po dwunastu uderzeniach zegara ożywa i zamienia się w miejsce, w którym produkuje się najwspanialsze prezenty dla wszystkich dzieci... Ale czy w tym roku Mikołajowi uda się rozdać prezenty wszystkim dzieciom? Kto może przeszkodzić w mikołajowej pracy..?
  Tego dowiecie się śledząc losy bohaterów muzycznego spektaklu "W pracowni Świętego Mikołaja"!
  Nietuzinkowe dialogi, autorskie piosenki oraz wartko tocząca się akcja, nie pozwolą małym widzom oderwać oczu od historii Świętego Mikołaja. Bajkę dopełniają kolorowe, zachwycające kostiumy oraz piękna, stylowa scenografia w formie starego kredensu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.