Wybierz region

Wybierz miasto

  Rodzina z Grabiszyńskiej – warsztaty plastyczne

  Kawiarnia Sąsiedzka w Firleju
  Wrocław, ul. Grabiszyńska/56

  17:00 Od 14.02.2018 do 25.04.2018

  • Brak informacji o cenie

  Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach plastycznych odbywających się w każdą środę w Kawiarni Sąsiedzkiej. Podczas warsztatów zmierzymy się z wyzwaniem, jakim jest malowanie realistycznego portretu przy użyciu profesjonalnych akcesoriów malarskich oraz technik kopiarskich. Zajęcia są otwarte dla każdego - z wielką radością powitamy całe rodziny.

  Jak przygotować się do zajęć? Materiały i akcesoria będą na Was czekać. Warsztaty są bezpłatne, odbywają się w każdą środę w godz. od 17:00 do 20:00 (cykl warsztatów rozpoczynamy 14. lutego). Można dołączyć w dowolnym momencie i przyjść na wybrane spotkania. Na miejscu uczestnicy otrzymają czarno-białe wydruki przedstawiające wizerunki dawnych mieszkańców Wrocławia - jednak jeśli to możliwe, zachęcamy do przynoszenia własnych czaro-białych wydruków lub kserokopii - prosimy aby zdjęcie twarzy na wydruku było jak największe.

  Warsztaty są kontynuacją projektu „Portret - Rodzina z Grabiszyńskiej” , który tak bardzo spodobał się mieszkańcom Wrocławia w 2017 roku. Dzięki tym doświadczeniom, możemy wierzyć że 2 edycja skradnie serca uczestników. Zapraszamy!
  Na warsztaty można się zapisywać lub po prostu przyjść.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!