Wybierz region

Wybierz miasto

  Radiovidmo / List Otwarty

  Carpe Diem
  Wrocław, ul. Wita Stwosza/16, +48 50 121 45 45

  20:00 Sobota, 19 listopada

  • 10zł

  Radiovidmo (Bielsko-Biała)
  Weltschmerz na dwie gitary, głos i sekcję. Gęste, rozmyte przestrzenie gitarowe, pogłosy, szczypta połamanych rytmów i przede wszystkim mistrzowskie stopniowanie napięcia. Ich muzykę można w bardzo łatwy i przystępny sposób opisać za pomocą ciągu znaczeń: pusty powiew, ćwierkająca ciemność, twarz, oko, obraz, obraz obrazu, las. Po krótkiej przerwie zespół wraca do projektu koncertów opartych na połączeniu muzyki gitarowej z obrazem i muzyką generowaną.
  Instrumenty są z krwi i kości.

  List Otwarty (Szczecin)
  List Otwarty udowadnia, że połączenie hip-hopu z rockiem nie musi brzmieć jak Limp Bizkit. Że można dosypać szczyptę trip-hopu nie bojąc się o krytykę przesadnego patosu. Funk, progresja... A to wszystko domknięte inteligentnymi, nierzadko publicystycznymi tekstami pełnymi metafor, ocierającymi się czasami o poezję. Zabiegi te, choć bardzo ryzykowne i niespotykane często – sprawdzają się znakomicie. Połączenie ogromnych emocji przekazywanych w tekstach, wyrafinowanie kompozycyjne i niesamowita energia na koncertach daje mieszankę, która musi zwrócić uwagę.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ