Wybierz region

Wybierz miasto

  Psie Pole – małomiasteczkowe klimaty w wielkim Wrocławiu

  Rynek Psie Pole
  Wrocław, ul. /

  Niedziela, 11 lutego

  • 35zł

  Jest we Wrocławiu jeszcze jeden rynek, o którym jednak mało kto słyszał. Znajduje się on na Psim Polu i to właśnie ta dzielnica będzie celem naszej kolejnej wycieczki. Hello Poland serdecznie zaprasza na spacer z przewodnikiem 11 lutego (niedziela) o godzinie 15:00.

  Podczas tej wycieczki poznamy niezwykle ciekawy obszar Psiego Pola i poczujemy małomiasteczkowy klimat w wielkim Wrocławiu. Wspólnie odkryjemy rynek Psiego Pola, który kilka lat temu dostał „nowe życie”; na ulicy Sycowskiej z pewnością zachwyci nas „psiepolski jarmark” – przestrzeń handlowa w zrewitalizowanej przestrzeni poprzemysłowej; z kolei przejście przez teren dawnego obozu koncentracyjnego „Gross Rosen – Hundsfeld” będzie chwilą zadumy nad okrutną historią tego miejsca.

  Kiedy 11.02.2018 godz. 15:00
  Gdzie Psie Pole
  Orientacyjny czas trwania 1,5 h

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ