Wybierz region

Wybierz miasto

  NIGHT OF THE METALHEADS

  Klub Muzyczny Łykend we Wrocławiu
  Wrocław, ul. Podwale/37/38

  20:00 Sobota, 24 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  24 stycznia na scenie Łykendu zapanuje mrok. Dwa płockie składy których gre można opisać jako brutalne, mocne i brudne granie spod znaku death i thrash metalu.

  Concatenation: Grupa powstała pod koniec działalności płockiego zespołu The Thorn, z inicjatywy jego członków Mariusza "Mariana" Śmigielskiego (gitara), Pawła "Śmigacza" Śmigały (bas) i Pawła "Zała" Załęskiego (perkusja). Na początku roku 2012 zespół opuścił Zało, a w jego miejsce wszedł Marek "Magneto" Jończyk. Kolejnymi nabytkami zostali Sebastian "Sebol" Tarczyluk (gitara) i Mateusz "Shnapps" Koziorowski (wokal), a zespół przyjął nazwę Concatenation. Niedługo potem, z przyczyn osobistych, zespół opuścił Marek. Poszukiwania jego następcy trwały kilka tygodni, w tym czasie przewinęło się kilka osób, by ostatecznie szeregi CONCATENATION zasilił Rafał "Szkielo" Strzemięczny. W pełnym już składzie, kapela kontynuowała pisanie materiału. Gdy konkretna ilość utworów została ukończona, CONCATENATION zadebiutowało na deskach Włocławskiego Centrum Kultury wraz z Black Mad Lice i Unborn Suffer. I szło tak dalej, pisanie utworów, kilka koncertów, zespół rozwijał się w najlepsze. Latem 2013 roku kapelę opuścił Sebol, z powodu przeprowadzki do innego miasta. Jego miejsce zajął Krzysztof "Bedi" Bednarski.

  Jesienią 2013 roku CONCATENATION weszło do Klon Studio w Sierpcu by zarejestrować 3 autorskie utwory na debiutancką EP "Grinding My Soul". Nagranie przedstawia przekrój tego, w jakim kierunku obecnie podąża grupa - brutalne, mocne i brudne granie spod znaku death i thrash metalu. Do tej pory zagrała serię koncertów m.in. przed Decapitated, Alastorem, Pandemonium, Unborn Suffer, czy Traumą. Plany - grać, koncertować i promować swą twórczość w każdy możliwy sposób. Slaughter : Projekt pt. Necrosodomistical Slaughter powstał w wyniku posiadania nadmiaru wolnego czasu przez jednego z płockich "muzyków" w sierpniu 1992r. W ciągu pierwszych trzech dni działalności zespół złożony z Defloratora (dr., voc.) i Bestial Destroyera (guit. voc.) nagrał dwie taśmy demo przy pomocy dostępnego sprzętu marki "Kasprzak", które nigdy nie były i nie będą publikowane. Przez kolejne lata projekt funkcjonuje okazjonalnie podczas niezwykle rzadkich prób, w których biorą udział różni muzycy i powstają kolejne nagrania dokonywane przy użyciu przypadkowego sprzętu. W 2012 r zespół wszedł do specjalnie na tą okazję stworzonego studia "4D" i przygotował oraz zarejestrował utwory na debiutancki album, który wydany zostanie wiosną 2013 r. Przyszłość projektu nie jest znana, ale wszystko wskazuje na to, że będzie kontynuowany w swojej dotychczasowej spontanicznej i okazjonalnej formie, chociaż inne formy aktywności nie są wykluczone... Ikona brutalności, maniacy prędkości bez litości szturmujący polską scenę thrash metalową - tak właśnie wyglądać będą nagłówki wszystkich gazet w Polsce! Na razie nieco skromniej, bezkompromisowo trzymamy się starej szkoły robienia Thrash Metalu! Zmęczeni przekombinowaną muzyką nowo powstałych zespołów thrashowych wracamy do uwielbianych przez najwierniejszych fanów gatunku takich klasyków jak „Show No Mercy”, „Pleasure to Kill”, Infernal Overkill”, „Darkness Descends” i wielu innych aby tam szukać inspiracji do szybkiego, ciężkiego grania zwieńczonego tekstami przerażającymi jak Somalia nocą.

  Bilety: 10 zł

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.