Wybierz region

Wybierz miasto

  Niedzielne Poranki we WRO

  Centrum Sztuki WRO - WRO Art Center
  Wrocław, ul. Widok/7, +48 71 343 32 40

  12:30 Niedziela, 13 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Niedziela, 13.11.2016
  Wszystkie kwiatki Daliego

  Po wielu tygodniach prezentacji wyjątkowych animacji zagranicznych, w najbliższą niedzielę na ekranie Niedzielnych Poranków we WRO znów zagości polska klasyka w najlepszym wydaniu.

  Tym razem poznamy nowego bohatera – małego pieska, Daliego – na pozór zwykłego sympatycznego kundelka, który jednak co chwila przeżywa różnorodne przygody. Niektóre zabawne, niektóre wręcz fantastyczne, a niektóre niebezpieczne, ale nawet te ostatnie zawsze kończą się pomyślnie. Dali bardzo lubi kwiaty, dlatego wiele czasu spędza na świeżym powietrzu, na swojej łące. Ma wielu przyjaciół, których zjednuje sobie w trakcie perypetii w kolejnych odcinkach.

  Seria powstała w Studiu Miniatur Filmowych w Warszawie a latach 1981-86. W tym czasie zyskała dużą popularność i uznanie, między innymi otrzymała główną nagrodę jury dziecięcego za najlepszy film na festiwalu Ale Kino!. Autorami serialu o niezwykłych przygodach pieska są znani twórcy SMF - Stefan Janik napisał scenariusz tych wyjątkowych przygód, a muzykę skomponował Waldemar Kazanecki, najbardziej znany polski twórca muzyki do filmów animowanych.

  Po projekcji, jak co tydzień, na uczestników czekają autorskie, inspirowane animacjami, działania warsztatowe.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie