Wybierz region

Wybierz miasto

  Muzyczne przygody Pana Kleksa

  Teatr Polski - Scena Kameralna
  Wrocław, ul. Świdnicka/28, +48 71 316 07 77

  13:00 Sobota, 6 grudnia

  "Muzyczne przygody Pana Kleksa" to jedyny i niepowtarzalny koncert, podczas którego widzowie poczują moc wrażeń i doznają niezapomnianych emocji. Wyjątkowe jest nie tylko samo widowisko ale również i data 6. grudnia, kiedy na całym świecie obchodzony jest dzień Św. Mikołaja. "Muzyczne przygody Pana Kleksa" to doskonały prezent dla dziecka, które w świat bajek Andersena wprowadzone zostanie w tym wyjątkowym dniu nie tylko za sprawą tytułowego Pana Kleksa i jego pomocników, ale i za przyczyną św. Mikołaja, który zaszczyci nas swoją obecnością.
  "Muzyczne przygody Pana Kleksa" to projekt autorski, zainspirowany "Akademią Pana Kleksa" Jana Brzechwy. Pan Kleks nadal prowadzi swoją Akademię, jednak z upływem czasu zaszły w niej liczne zmiany. Pierwszą, dosyć rewolucyjną jest możliwość podjęcia nauki przez dziewczynki.
  Akademia się rozrosła, powstały nowe wydziały, ale uczniowie nieodmiennie mogą odbywać podróże do świata bajek, zarówno tych trochę starszych jak i tych zupełnie nowych.
  Istnieje zatem możliwość podróży w czasie i poznania rodziny Flinstonów, odwiedzenia Wioski Smerfów, Doliny Muminków, wycieczki po Stumilowym Lesie z Kubusiem Puchatkiem, skosztowania soku z gumijagód podawanych przez Gumisie , spotkania z "nieustraszonym Scooby-Doo", szalonej jazdy z Zygzakiem McQuin'em, także uczestniczenia w balu razem z Kopciuszkiem. "Powyginamy śmiało ciało" z Królem Julianem.

  Nie zabraknie również naszych ulubionych, ukochanych i wiernych przyjaciół : Myszki Mickey i Kaczora Donalda, Pszczółki Mai i wesołego psa Reksia. Ale można też otworzyć drzwi Wydziału, gdzie Dziekanem jest Różowa Pantera, Ralph Demolka czy Piorun.
  Wiele się zmieniło, ale jedno nigdy się nie zmieni - to cudowna , szalona osobowość Pana Kleksa, Rektora Akademii i bajecznego przewodnika, który wciąż powiększa się przy pomocy pompki i przykleja kolejne piegi z sejfu Golarza Filipa.

  Pomysł, produkcja, reżyseria, kierownictwo artystyczne: Piotra Adam Nowak .

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Mama Wkurzona (gość)

  Po pierwsze nie było NIC z Andersena? Po drugie NIE BYŁO PANA KLEKSA. Mikołaj był żenujący. Scooby Doo? Zygzak McQueen? Kopciuszek? Ralph Demolka? Piorun???Helooł czy ja byłam z dziećmi na innym przedstawieniu? Bo ich nie widziałam ani słowa na ich temat nie slyszałam. Ogólnie nie polecam, pieniądze wyrzucone w błoto, dzieci rozżalone i wynudzone. Reżyser powinien się wstydzić. Na plus bardzo dobra orkiestra, wokaliści też, tylko ta wydekoltowana Pani Blondynka nie bardzo. Nie polecam

  Plebiscyt

  Tu kupisz najlepszy chleb we Wrocławiu [PLEBISCYT]

  Tu kupisz najlepszy chleb we Wrocławiu [PLEBISCYT]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.