Wybierz region

Wybierz miasto

  Music is my AEROPLANe # 35 with Shepherds of Cats

  Macondo Galeria sztuki · Kawiarnia · Księgarnia
  Wrocław, ul. Pomorska/19

  19:00 - 22:00 Sobota, 19 listopada

  • 10zł

  Już 19 listopada, w ramach cyklu koncertów muzyki improwizowanej i eksperymentalnej AEROPLAN, powracamy do magicznego miejsca we Wroclawiu, Macondo. Z wielkim entuzjazem, wszakże nie słyszeliśmy się już długo, oprócz starych przebojów zagramy też nowe. W trakcie improwizowanego eksperymentu, spróbujemy także przesłać dźwięki przez świat globalnych połączeń pomiędzy Oxfordem i Wrocławiem, aby zobaczyć co z tego wyniknie.
  SHEPHERDS OF CATS – rocznik mieszany – polsko-angielski kwartet tworzący w czasie rzeczywistym całkowicie improwizowane struktury dźwiękowe, czasem przypominające muzykę z horrorów klasy B, czasem muzykę relaksacyjną a czasem zupełnie nic nie przypominające. Za pomocą bardzo rozległego instrumentarium składającego się między innymi z tanpury, gongów, mis tybetańskich, metalowych kulek łożyskowych, porwanych kawałków folii aluminiowej, wyrazistych perskusjonaliów rodem z różnych stron świata, piszczałek, wiolonczeli, pianina i clavinetu, pasterze przenoszą słuchaczy w sferę dość nietypowych doznań muzycznych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ