Wybierz region

Wybierz miasto

  MOORYC live! [Freude am Tanzen / Berlin]

  Das Lokal
  Wrocław, ul. Pl. Solidarności/1, +48 73 368 70 57

  22:00 Od 9.01.2015 do 10.01.2015

  • Brak informacji o cenie

  MOORYC LIVE! (Freude am Tanzen / Berlin) PIOTR (Pralnia, Step Ahead) (Maurycy Zimmermann) to pochodzący z Poznania (a obecnie mieszkający w Berlinie) artysta i multiinstrumentalista związany głównie z prestiżową niemiecką wytwórnią Freude am Tanzen, dla której wydał w 2013 roku długooczekiwany album "Roofs". Płyta spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno odbiorców muzyki elektronicznej, jak i krytyków i zajęła wysokie miejsce w wielu liczących się muzycznych podsumowaniach za zeszły rok. Morryc ma na koncie również utwory wydane przez znany polski label Pets Recordings, gościnny udział na wydawnictwach Douglasa Greeda oraz nowy projekt Eating Snow.

  Jego styl to trudna do scharakteryzowania mieszanka różnorodnych muzycznych inspiracji, a także wielu życiowych doświadczeń. Muzyka Maurycego łączy jego miłość do takich astystów jak Peter Gabriel, Paul Simon, Bach, Handel, Arvo Part, Pawel Mykietyn czy Aphex Twin, Boards of Canada oraz Depeche Mode.

  intro: SZYMON PIOTR outro: SEB

  piątek, 9 sty 2015 daslo plac solidarności 1/3/5/ wro tax: 20 PLN.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Tu kupisz najlepszy chleb we Wrocławiu [PLEBISCYT]

  Tu kupisz najlepszy chleb we Wrocławiu [PLEBISCYT]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.