Wybierz region

Wybierz miasto

  Mishung Fest II na wyjeździe act I - Ciemna Strona Miasta

  Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
  Wrocław, ul. Pl. Wróblewskiego/3, +48 60 106 45 45

  20:00 Od 9.12.2016 do 10.12.2016

  • 15zł

  Mork Stork Productions i Hegemony zapraszają na MISHUNIG FEST II. Tym razem MISHUNG FEST w formie objazdowej nawiedzi cztery miasta: Wrocław, Legnicę, Wodzisław Śląski i Bielsko-Białą.

  DZIEŃ: 09.12.2016 (piątek)
  GODZINA: 20:00

  W Akcie Pierwszym w klubie Ciemna Strona Miasta we Wrocławiu zastacie niezłą mieszankę stylów! Tego wieczoru namieszają:

  LACRIMA, HEGEMONY, SPATIAL i Evidence Based Medicine.

  Zespół Lacrima został załozony przez Kubę Morawskiego w 1996 roku w Krakowie. Zespół gra muzyke, jak sam określa, w stylu progressive doom metal. Jak dotąt zespół wypuścił 5 tytułów + jeden singiel. Po kilku latach przerwy w koncertowaniu, zespół wrócił do aktywnej pracy w roku 2010. W ramach promocji płyt "Old Man's Hands" (2011) i "A Story from Limbo" (2014), zespół zagrał koncerty w 12 krajach. W 2014 roku zespół zagrał m.in. na takich festiwalach jak Masters of Rock (Czechy), Gothoom Open Air (Słowacja), Castle Party (Polska) oraz Klang Open Air (Litwa) - z takimi gwiazdami jak Dream Theatre, Archenemy, Behemoth, Hypocrisy i Moonspell. w 2015 i 2016 Zespół zagrał także trasy koncertowe z takimi zespołami jak Antimatter, In Mourning oraz wiele supportów dla kapel, m.in Swallow The Sun, Kat...
  Pomimo włsanego charakterystycznego stylu, Lacrima wiele czerpie z klasycznego doom metalu końca lat '90 jednak w nowoczesnej oprawie i brzmieniu. Zespół nie boi się eksperymentów takich jak akustyczne występy, damskie operowe wokale, klawesyny i orkiestracje...
  Po wypuszczeniu Singla z poczatkiem 2016 roku (z premierą w grudniu 2015 na koncercie ze Swallow The Sun), zespół rozpoczał pracę nad nowym materiałem, którego ma zamiar nagrac w pierwszej połowie 2017 roku.
  .
  HEGEMONY jako support:* Pub Korba przed Psilocybe Larvae [RUS]
  * Klub u Bazyla przed Moon and the Nightspirit [HUN]
  * Pub Korba przed Relentless [USA]
  * Teatr from Poland przed Besides
  * CK Wiatrak przed Artrosis i Closterkeller
  Konkursy, przeglądy, festiwale:
  * Emergenza (Katowice) - drugi etap
  * Motorockowisko (Bogunice)
  * Baszta Prog Fest (Ostrzeszów) - nagroda publiczności
  * Festiwal Rockowy Error (Barczewo) - III miejsce; Nagroda Specjalna dla Najlepszego Wokalisty
  Dzieliliśmy scenę także z:
  Iscariota, With, Morhana, As Night Falls, Mementoria... i wiele innych.
  Skład / Current Lineup:
  1. Valyen Songbird - wokal, fortepian
  2. Wojciech Muchowicz - gitary, songwriting
  3. Alicja Grala - syntezator
  4. Maciej Lesisz - zestaw perkusyjny, perkusjonalia
  ---
  Spatial - Doom Dark Melodic Death Metal czyli średnie tempa, mnóstwo melodii z charakterem oraz wokal który bawi się czystym głosem przechodząc przez growl po scream!.
  Na koncie Silence wydany przez Metal Scrap Records. Zagrali min; Vader / Pandemonium/ Devilish Impressions / Acid Drinkers / Luxtorpeda / Blaze Bayley/ Kat / Jelonek i wiele wiele więcej . Właśnie tworzą nowy materiał ma drugą płytę i kilka utworów zagrają na tej MISHUNG FEST II.
  Przybywajcie A Mrok Was Ogarnie!

  Evidence Based Medicine tworzy czwórka muzyków: Mikołaj Weigt (główny wokal), Adam Kwiatkowski (gitara elektryczna), Michał Lalewicz (bas) i Adam Tracz (elektronika, wokal). EBM z klimatów electro i gotyckich ewoluował w stronę brzmień cięższych - punkowych, a nawet metalowych. Niektórzy określają ten nurt synth punkiem. Zespół EBM jest muzyczną zagadką dla wszystkich, którzy mierzą się z nim po raz pierwszy. Regularne koncerty rozpoczął w 2014 roku. W tym czasie zespół wygrał m.in. Dark Promo Fest we wrocławskiej Ciemniej Stronie Miasta, zagrał na Festiwalu Solidarności w Środzie Śląskiej, został również nominowany do najlepszej szóstki zespołów wrocławskiej Otwartej Sceny sezonu 2014. Zespół podpisał także kontrakt z Wrocławskim Teatrem Współczesnym, w ramach którego gra na żywo w spektaklu Radio Armageddon – Transmisja w reż. T. Hynka.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Wyjeżdżasz? Sprawdź, czy potrafisz zabezpieczyć dom przed włamaniem