Wybierz region

Wybierz miasto

  Kryształowe Noce - stand-up

  Vertigo Jazz Club & Restaurant
  Wrocław, ul. Oławska/13, +48 53 503 56 40

  20:00 - 22:00 Poniedziałek, 24 kwietnia

  • 25zł

  Największym wrogiem komedii jest czas, bądźmy szczerzy - ciężko znaleźć coś bardziej ulotnego niż żart. Dlatego chcemy zamknąć pewien nastrój ducha, który towarzyszył nam podczas tworzenia tekstów w jeden wieczór komediowy. Łączy nas nerwowe oczekiwanie nocy i jej tajemnic, niechęć do wstawania rano i okrzepłych norm oraz poruszanie się tuż pod powierzchnią głównego nurtu. Zamierzamy więc ująć w formie kryształowych wielokątów nasze nastawienie do stand-upu z konkretnej chwili, krótkiego tygodnia kwietnia 2017 roku.
  Bez powtarzania, jeden złoty strzał, świecący w mroku.
  Rozpuścić go, dobrze się bawić i pójść do domu rozmasować obolałe nogi. Położyć na półce i wspominać jego kwaśny smak. Na taką krótką podróż zapraszamy.
  Poczynią to w parach Jasiek Borkowski i Bartosz Zalewski oraz Darek Gadowski i Jacek Stramik.
  Formuła nie mogła by być prostsza: najpierw jedna dwójka prowadzi, a druga występuje indywidualne. Po przerwie zmiana. Tyle.

  A kim są uczestnicy Kryształowych Nocy?

  BARTOSZ ZALEWSKI - Prosto z Wrocławia, fan brudnych rytmów i tańców, nosi okulary nocą. Uczestnik roastów, imprez, bachanaliów, po zmroku boi się tylko nietoperzy.

  DAREK GADOWSKI - Rodem z Koszalina, zwiedził świat za pomocą Deloreana. Jego nawyki to spiritus movens całej tej zabawy, czy tego chce czy nie.

  JASIEK BORKOWSKI - Dres by zabić, lecz ocean empatii. W życiu spróbował wszystkiego prócz spokoju, ale to właśnie za myśl niespokojną go kochamy.

  JACEK STRAMIK - Dybuk nawiedzający sceny komediowe, mędrzec z Olejówka. Jeżeli w piekle nie można palić, będzie przemycał fajki w grzechach.
  Wydarzenie jest jednorazowe i zdecydowanie dla widzów dorosłych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!