Wybierz region

Wybierz miasto

  Konferencja Zawartości 3.0. Emotions in motion

  Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej we Wrocławiu
  Wrocław, ul. Ostrowskiego A./3b, +48 71 750 72 51

  17:00 Od 9.11.2018 do 10.11.2018

  To wydarzenie dla tych, którzy piątkowy wieczór chcą spędzić nieco inaczej – zaczerpnąć inspiracji i porozmawiać z ciekawymi ludźmi, których nie spotka się na żadnej innej konferencji. Podczas trzeciej edycji Zawartości skupimy się na emocjach i ich wykorzystywaniu w komunikacji. Jak strach działa na ludzi? Czy nienawiść może sprzedawać? Jak mówić o tematach, które są tabu? Już 9 listopada na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu odbędzie się konferencja Zawartości. Emotions in motion.

  Gościem głównym konferencji będzie Viljar Hanssen – ocalały w ataku terrorystycznym Andersa Breivika w Utøyi. Opowie o tym, jak strach wpływa na ludzi i jak może pobudzać do działania. Więcej informacji na stronie wydarzenia. Organizatorami konferencji są Uniwersytet SWPS i agencja Publicon.

  Zapisy: https://konferencjazawartosci.evenea.pl

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!