Wybierz region

Wybierz miasto

  Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK (Stand Up) - Odcinek 14 "Problemy mnie nie omijają"

  Sala Gotycka w Starym Klasztorze
  Wrocław, ul. Purkyniego J. E./1, +48 51 989 47 69

  20:00 Wtorek, 22 listopada

  • 20zł

  Wystąpią:

  Tomasz Kwiatkowski - przedstawiciel Kopanie Leżącego Stand-up, lubi szokować tak samo mocno jak lubi rozśmieszać- idealnie jak mu się połączy jedno z drugim, ale nic na siłę. Komiczny erudyta, zaznajomiony z życiem, wychowany przez Grudziądz z którego lubi czerpać inspiracje. (TVP Tylko dla dorosłych Open Mic)

  Jakub Poczęty-Błażewicz – Występuje zaledwie od roku, ale zasuwa (i wygląda) za dwóch.W swoim nowym programie obnaża się przed ludźmi – na szczęście tylko psychicznie. Zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej.Jego występy są pełne energii, improwizacji i kontaktu z publicznością.

  Darek Gadowski – Znakomity komik z Koszalina. Zaczynał kilka lat temu na gdańskich otwartych mikrofonach organizowanych przez Kacpra Rucińskiego i Abelarda Gizę. Od tego czasu wiele się zmieniło. Dość powiedzieć, że teraz rozbijaja się po Polsce z wyżej wymienionymi. Występował w Tylko Dla Dorosłych i u Kuby Wojewódzkiego. Oswajaja trudne tematy mówiąc o nich w sposób zabawny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!