Wybierz region

Wybierz miasto

  Jarmark produktów regionalnych

  Park Handlowy Auchan Bielany
  Bielany Wrocławskie, ul. Francuska/6, +48 71 783 15 50

  Od 1.02.2018 do 4.02.2018

  • Wstęp wolny

  Regionalne produkty spożywcze mogą być urozmaiceniem w codziennym menu lub niepowtarzalnym prezentem dla najbliższych.

  Poszukujących wyjątkowych smaków zapraszamy w dniach 1 – 4 lutego na jarmark, który pozwoli zaopatrzyć się w produkty spożywcze, w tym oryginalne łakocie.

  Jarmarki regionalne w naszym centrum cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a grono stałych bywalców z każdym kolejnym targiem poszerza się. Nie sposób się dziwić – goście jarmarku mogą zaopatrzyć się w regionalną żywność i różnorodne drobiazgi dla najbliższych.

  Na zbliżającym się jarmarku odwiedzający znajdą serki góralskie, wędliny z Podlasia, chałwę turecką czy pamiętane z czasów PRL desery – bloki czekoladowe. Nie zabraknie także lubianych przez dzieci kolorowych żelków.

  Serdecznie zapraszamy na jarmark, który odbędzie się od 1 do 4 lutego. Stanowiska na pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii. Wstęp wolny!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ