Wybierz region

Wybierz miasto

  Jan Niezbendny & Whorekestra zagrają w Alive!

  Alive Klub Muzyczny
  Wrocław, ul. Kolejowa/12, +48 51 989 47 69

  21:00 Czwartek, 8 marca

  • 10zł

  Serdecznie zapraszamy na koncert Jana Niezbendnego & Whorekestry!

  Jan Niezbendny to laureat pierwszej nagrody audycji "Akademia Rozrywki" w ProgramieTrzecim Polskiego Radia za najlepszy utwór kabaretowy. Półfinalista talent show "Must be the music". Na łamach czasopisma „Teraz Rock” album „The Best Of” Kazik Staszewski uznał krążek jako najlepszą płytę roku 2013. Na swoim koncie udane featuring'i z Czesławem Mozilem (pod pseudonimem Sztefan Wons) i grupą Łąki Łan. Ponad pięć milionów odsłon teledysków na serwisie youtube.
  Quasi zespół, quasi kabaret. Debiut wydany w 2011 roku pod zaskakującym tytułem "The best of" to zaskakująca, bezkompromisowa opowieść w formie słuchowiska radiowego o Janie Niezbendnym: "bezrobotnym, podstarzałym z nadwagą, który ma 38 lat i nadal mieszka z mamą".
  "Charakteryzują się niepowtarzalnym brzmieniem na scenie. Ich muzyka to przekrój stylów całego świata. Łącząc ze sobą m.in. Folk, Rock, Funk, SKA, Dubstep (!) House (!), Sambę, czy Reggae udowadniają, że muzyka nie ma żadnych barier. Ich koncertowy set to energetyczny zastrzyk przypominający podróż rollercoaster'em (utwory łączą się w całość, co przypomina bardziej sety DJ'skie niż granie sześcioosobowego zespołu). Jeśli ktoś zna ich działalność tylko z albumów, bądź z dokonań z internetu powinien koniecznie odwiedzić najbliższy ich koncert. O uczuciach się nie mówi , uczucia się przeżywa... "
  Zacieralia X Edycja

  SKŁAD ZESPOŁU:

  Jan Niezbendny (Michał Rycerz) - wokal
  Puder (Marcin Falkowski) - gitara basowa, wokal
  Santana (Bogdan Szymura) - gitara elektryczna
  Szarik (Adam Student) – perkusja, wokal
  Morte (Jakub Madzia) - instrumenty klawiszowe
  DJ Mayef (Damian Majewski) - DJ, beat maszyna, automat perkusyjny
  FACEBOOK: https://www.facebook.com/Jan-Niezbendny-116040381124/

  8.03.18r. Klub Muzyczny ALIVE, ul. Kolejowa 12
  JAN NIEZBENDNY & Whorekestra
  Bramka: 20:00
  Start: 21:00

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ