Wybierz region

Wybierz miasto

  Jan Kanty Pawluśkiewicz - SENSY BYTY MARY

  Centrum Kultury Wrocław Zachód
  Wrocław, ul. Chociebuska/4-6, +48 71 354 46 60

  17:00 Niedziela, 27 listopada

  • Brak informacji o cenie

  JAN KANTY PAWLUŚKIEWICZ
  "SENSY BYTY MARY"

  WERNISAŻ WYSTAWY ORAZ SPOTKANIE Z JANEM KANTY PAWLUŚKIEWICZEM

  niedziela /27 listopada 2016 / godz.17.00 /

  Wystawa SENSY BYTY MARY to ekspozycja wcześniejszych obrazów, pochodzących z cykli: Krajobrazy, Fakty i Ludzie, Wędrówki po Morzu Czerwonym oraz Sensy, Byty, Mary.

  Swoje obrazy Jan Kanty Pawluśkiewicz maluje hinduskimi żelami rysunkowymi, będącymi technologiczną nowinką wśród malarskich materiałów.

  Jan Kanty Pawluśkiewicz- kompozytor muzyki teatralnej, filmowej i kabaretowej, twórca monumentalnych dzieł oratoryjno-kantatowych - twierdzi, że maluje od zawsze. To przez młodzieńcze umiłowanie do rysunku wybrał się na wydział architektury Politechniki Krakowskiej, gdzie zajmował się m.in. malarstwem, grafiką i rzeźbą. Ale najczęściej posługiwał się rysunkiem, pisząc muzykę. Po raz pierwszy swoje obrazy wystawił w 1999 r. w Piwnicy pod Baranami. Od tego czasu zaprezentował wiele serii obrazów, rysunków i grafik. Kreuje w nich wyjątkowo fantazyjny i magiczny świat, zawierający szczególny ładunek emocjonalny, pełen baśniowości i radości.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!