Wybierz region

Wybierz miasto

  Harcbieg we Wrocławiu

  Park Grabiszyński
  Wrocław, ul. Podróżnicza/

  17:00 Piątek, 11 listopada

  • 11zł

  Harcerze Hufca Wrocław zapraszają na Harcbieg w Narodowe Święto NIepodległości. Lubisz biegać i pomagać innym? Weź udział w biegu i wspomóż Olka Wiśniewskiego w jego walce o zdrowie (https://www.harcbieg.net.pl/charytatywnie)
  Wydarzenie nie tylko dla harcerzy. Zaproś znajomych!

  Harcbieg to ogólnopolska inicjatywa, wymyślona i koordynowana przez Hufiec ZHP Pruszków. Polega na tym, iż tego samego dnia, w różnych zakątkach Polski, zapisane osobny pokonują wybrany dystans biegiem, na rowerze lub na rolkach. Wyniki swoje rejestrują w bazie Harcbiegu i dzięki temu powstaje ogólnopolski ranking. Wpisowe na bieg (co najmniej 11 zł), jest w całości przeznaczane na cel charytatywny.

  Harcbieg we Wrocławiu wystartuje w Parku Grabiszyńskim (start ul. Odkrywców, meta przy Cmentarzu Żołnierzy Polskich, przy ul. Grabiszyńskiej) na dystansie 5 km o godz. 17. Na najszybszych będą czekały nagrody. Z uwagi na godzinę organizatorzy zalecają zabranie latarek! Wystartować w Harcbiegu może każdy w wieku od 13 lat.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!