Wybierz region

Wybierz miasto

  Grażyna Łobaszewska & AJAGORE | nowa płyta Sklejam się i nie tylko...

  Ośrodek Działań Twórczych Światowid
  Wrocław, ul. Stefanii Sempołowskiej/54A, +48 71 348 30 10

  19:00 - 20:00 Sobota, 24 lutego

  • 69zł

  Świetnie znana z własnych interpretacji standardów jazzowych oraz gospel, jak i z przebojowych „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” – Grażyna Łobaszewska powraca na scenę ze swoją jubileuszową płytą! Nowe, zaskakujące brzmienie, energetyczne aranżacje zespołu AJAGORE, znakomite teksty wybitnych autorów - Justyny Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego, Piotra Bukartyka. „Sklejam Się” to stylistyczny kolaż muzyki pop, soul aż do rocka, a wokalnie - to najwyższy światowy poziom!

  Tczewska formacja AJAGORE w składzie: Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary) oraz Michał Szczeblewski (perkusja) współpracują z wokalistką od 2008 r. Na koncercie oczywiście nie zabraknie jej największych, niezapomnianych przebojów, które w odświeżonych aranżacjach odzyskują blask.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!