Wybierz region

Wybierz miasto

  George Michael Night w Nietocie

  Klub Nietota
  Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego/50, +48 66 400 76 10

  21:00 Środa, 28 marca

  • 20zł

  Zapraszamy na na koncert "George Michael Night" w wykonaniu Mateusza Kowalczyka wraz z zespołem którzy wystapią na kameralnej nietotowej scenie już pod koniec marca. 28 marca artyści zaprezentują największe utwory brytyjskiego artysty orz dodadzą kilka muzycznych niespodzianek od siebie. Z pewnością nie zabraknie takich hitów jak "Careless Whisper" czy "Faith" jak i innych znanych utworów George'a Michaela.

  Mateusz Kowalczyk to wokalista i gitarzysta mocno związany z wrocławską sceną muzyczną. Dotychczas mogliśmy go usłyszeć w funkowej grupie Yummy Mummy i Ela Dębska Band z którą koncertuje po całej Polsce. Na swoim koncie ma autorską płytę zespołu Yummy Mummy pt. "Funky Diskotek", gdzie był współtwórcą tekstów i muzyki.
  Muzyka jaką na co dzień prezentuje swoim słuchaczom kręci się wokół bluesa, popu i funka. Obecnie pracuje nad realizacją swojego własnego materiału.

  Na koncercie Tribute to George Michael zespół wystąpi w składzie:

  Mateusz Kowalczyk - gitara/wokal
  Tomasz Jędrzejewski - piano
  Paweł Wygas - bas
  Mateusz Maniak - perkusja
  Aleksandra Turoń - chórki
  Katarzyna Szyszka - chórki

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie