Wybierz region

Wybierz miasto

  FREEvolous Improvisation #23 FRU

  ToTu
  Wrocław, ul. Hubska/6, +48 60 918 72 51

  20:00 - 21:30 Wtorek, 15 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Tym razem spotykamy się w ToTu przy ul. Hubskiej 6.
  Tematem przewodnim tego spotkania będzie działanie w powietrzu! Dzięki współpracy z FRU Akademia Tańca w Powiertzu!

  W programie Akademii FRU - nauka i rozwijanie wszelkich powietrznych technik cyrkowych – szarfa wertykalna, aerial hoop, swing (hamak), lina i trapez; powietrzne jam sessions; zadania teatralne oraz występy uczestników.
  Regularne warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych od 4 lat odbywają się w dwóch miastach – we Wrocławiu (dla dorosłych) i Srebrnej Górze (dla dzieci i młodzieży).
  Celem zajęć jest promowanie sztuki Nowego Cyrku, w tym powietrznych technik cyrkowych jako alternatywnej formy ruchu, rekreacji, zabawy i pracy z ciałem.
  Uczestnicy warsztatów biorą również udział w występach przed publicznością, wyjazdach na festiwale oraz projektach taneczno-edukacyjnych (m.in. „Myśl w Ruchu” we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca oraz Szkołą Podstawową i Gimnazjum w Budzowie, Spotkania Pasjonatów Aerial Dance w Łodzi).
  W programie Akademii FRU - nauka i rozwijanie wszelkich powietrznych technik cyrkowych – szarfa wertykalna, aerial hoop, swing (hamak), lina i trapez; powietrzne jam sessions; zadania teatralne oraz występy uczestników.

  ZAPRASZAMY!
  FREEvolous Improvisations / Improwizacje FryWOLNE to praktykowanie improwizowanych, tricksterskich działań, zakładających swobodną zabawę dźwiękami, obrazami, tekstami, formami ruchu, konwencjami działań scenicznych, zwykle w określonym kontekście. Spotkania mają charakter warsztatowy, laboratoryjny, w któtym podział na widzów i uczestników jest płynny i wymienny.
  Zapraszamy artystów wszystkich dziedzin, których korci improwizowane działanie na żywo. Chcemy stworzyć przestrzeń spotkania, w której najrozmaitsze dziedziny i style będą mogły się zderzać i przyglądać sobie nawzajem. Chcemy potraktować różnorodność jako wartość i celebrować ją w atmosferze radosnego chaosu!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ