Wybierz region

Wybierz miasto

  English Adventure

  Family Cafe FOKS
  Wrocław, ul. Krzycka/83c/1c

  17:00 Od 9.02.2018 do 15.06.2018

  • 35zł

  Od 9 lutego zapraszamy dzieci od 4 lat na zajęcia English Adventure
  W drugim semestrze będziemy intensywnie odkrywać rożne zakątki naszego globu. Wyruszymy w podróż m.in. do: Australii, USA, Holandii, Meksyku i wielu wielu innych krajów. Podczas podróży poznawać będziemy tradycje, jakimi charakteryzuje się dany kraj, smakować będziemy lokalnych specjałów, tworzyć sztuke typową dla danego regionu oraz poznawać ludzi nauki, którzy stamtąd pochodzą i próbować ich naśladować w naukowych dociekaniach. W pierwszej kolejności wybierzemy sie do Chin. Podczas zajęć dowiemy się szczegółów na temat chińskiego nowego roku i związanych z nim legend i tradycji, porozmawiamy o fajerwerkach, wymyslonych przez Chińczyków, utworzymy naczynia z chińskiej porcelany, a także dowiemy sie jakie zwierzęta mieszkają w Chinach. Poznamy także przykłady tradycyjnych chińskich instrumentów muzycznych.
  English Adventure to prawdziwa przygoda dla dzieci w języku angielskim. Na zajęciach będzie tyle zabawy i śmiechu że dzieci będą odbierać te spotkania jako prawdziwą przygodę, ucząc się przy tym angielskiego.

  Każde spotkanie będzie miało temat przewodni i na zajęciach dzieci będą:

  - słuchać krótkiej historyjki w języku angielskim
  - robić prace plastyczne lub artystyczne na podstawie wysłuchanej historii
  - bawić się w aktywne zabawy ruchowe
  - grać w gry planszowe
  - śpiewać
  - przyrządzać dla siebie zdrowy desery
  - i wiele wiele innych rzeczy… i to wszystko po angielsku!

  Zajęcia prowadzi Anna Jakubowska.
  Anna jest pedagogiem, nauczycielem języka angielskiego metody FasTracKids oraz terapeutą zajęciowym, od lat pracuje z dziećmi zarówno zdrowymi jak i tymi o specjalnych potrzebach rozwojowych. Swoje doświadczenie zdobywała na stażach i w pracy w Polsce i za granicą. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą w wieku od 3 do 18lat zarówno w szkole, jak i prowadząc zajęcia artystyczne, psychomotoryczne i terapeutyczne.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czy umiesz odwalać fuszerkę? Zbuduj najgorszy dom na świecie