Wybierz region

Wybierz miasto

  Drone Film Festival Wrocław 2016: Festiwal Filmów Dronowych

  Dolnośląska Szkoła Wyższa
  Wrocław, ul. Strzegomska/55, +48 71 356 15 00

  Piątek, 11 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na wyjątkowy festiwal filmów dronowych wszystkich operatorów UAV, a także osoby zainteresowane tematyką dronów. Finał Drone Film Festival 2016 odbędzie się 11 listopada w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu.

  I edycja Drone Film Festival Wrocław 2016 to wyjątkowe wydarzenie zrzeszające pasjonatów i doświadczonych operatorów bezzałogowych statków powietrznych oraz miłośników fotografii i filmów lotniczych. Drone Film Festival jest unikatowym międzynarodowym festiwalem, który zaprezentuje odbiorcom najlepsze obrazy powietrzne zarówno z kraju, jak i z zagranicy. FINAŁ IMPREZY odbędzie się 11 listopada 2016 r. w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ulicy Strzegomskiej 55 we Wrocławiu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!