Wybierz region

Wybierz miasto

  Breslauer Thrash Fest III

  Ciemna Strona Miasta Oficjal rock/metal klub muzyczny
  Wrocław, ul. Pl. Wróblewskiego/3, +48 60 106 45 45

  19:00 - 23:39 Sobota, 18 listopada

  • Brak informacji o cenie

  THRASHING ANNIHILATION OVER BRESLAU!
  NA SCENIE PIEKŁO ROZPĘTAJĄ:

  Vulture - High Speed Metal (Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy) - High Speed Metal w wykonaniu tego młodego stażem kwartetu to metal najwyższego sortu. Gdyby nagrali swoje demo "Victim To The Blade" w 1984 roku teraz prawdopodobnie byliby stawiani w jednym rzędzie obok klasyków speed metalu takich jak Razor czy Exciter. Aktualnie VULTURE pracuje nad debiutanckim longplayem, który najprawdopodobniej ukaże się dzięki High Roller Records, wytwórni, która jest kolejnym potwierdzeniem jakości muzyki tworzonej przez Niemców. WE ALL ARE VICTIM TO THE BLADE!

  Nuctemeron (Chemnitz, Niemcy) - Speed metal grany przez tą trójkę wyznającą czysty oldschool to oczywisty hołd dla teutońskich legend z Destruction i Sodom przyprawiony nieco klasycznym black metalowym klimatem. Skóra, ćwieki, łańcuchy i odwrócone krzyże - cały elementarz prawdziwego metalu jest zawarty w wyposażeniu niemieckiej hordy, dlatego chyba nie trzeba specjalnie zachęcać do zobaczenia ich na żywo!
  Bestiality (Raszyn) - Bestial Black Thrash grany przez tą hordę od 2013 roku to mix prawdziwego Black Metalu i teutońskiego Thrashu, żeby nie szukać daleko ich muzykę porównać można chociażby do takich klasyków gatunku jak Destroyer 666 czy Nifelheim. SEE THE VISIONS OF DOOM!
  Hellcurse (Łódź) - Blackspeedowy terror, jaki niesie ze sobą muzyka Hellcurse póki co został na żywo uwolniony tylko raz. Występ tej młodej hordy na BTFIII będzie dopiero ich drugim koncertem w ciągu dwuletniej kariery, a póki co nie zapowiada się, żebyśmy szybko zobaczyli ich w Polsce ponownie!

  Truchło Strzygi (Raszyn) - Młode kommando spod Warszawy kontynuujące dziedzictwo Toma Warriora i dwóch legendarnych zespołów, w których grał - Hellhammer oraz Celtic Frost. Speed metal wymieszany z pierwszofalowym blackiem reprezentowanym przez dwie wymienione wcześniej kapele, czy też legendy takie jak Venom / Sarcofago.
  Savager (Wrocław) - Zespół dzielnie walczący w imię staroszkolnego, prawdziwego Heavy Metalu. Maniacy Running Wild, Saxona czy Accept na pewno nie będą zawiedzeni ich występem!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Polskie reality show. Czy pamiętasz ich bohaterów? A może próbujesz zapomnieć? QUIZ