Wybierz region

Wybierz miasto

  Bezpłatne konsultacje z psychologiem dziecięcym.

  Piotr Janoszka

  Ulica Legnicka
  Wrocław, ul. Legnicka/.

  Od 21.08.2018 do 22.08.2019

  • Wstęp wolny

  Możesz skorzystać z bezpłatnych porad naszego psychologa dziecięcego (Piotr Janoszka, znany psycholog dziecięcy z Wrocławia, pedagog, neuroterapeuta).

  Konsultacje odbywają się wyłącznie w soboty i niedziele, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Organizuje je Stowarzyszenie Kolorowe Słońce na ul. Pszczelarskiej 7 (budynek przychodni rejonowej) lub ul. Legnickiej, w okolicach dawnej zajezdni tramwajowej. Tel. 608 815 393. Więcej na stronie organizatora: http://www.koloroweslonce.pl

  Pomoc psychologiczna skierowana jest dla niemowląt, dzieci i młodzieży.

  - Mogą się zgłaszać rodzice lub opiekunowie, niemowląt, dzieci i młodzieży z przeróżnymi zaburzeniami. Z uwarunkowanymi genetycznie, takimi jak zespół Downa lub Aspergera, dzieci z ADHD, autyzmem,z depresją, zaburzeniami: odżywiania, zachowania, snu, mowy i wieloma innymi. Dzieci, które cierpią na skutek alienacji rodzicielskiej.

  Z konsultacji mogą skorzystać również dzieci z innych środowisk kulturowych i mniejszości narodowych, np. Romów albo dzieci emigrantów żyjących we Wrocławiu. – Było np. dziecko rodziców pochodzących z Afryki, które miało problemy w szkole z powodu koloru skóry, przez co było dyskryminowane – przyznaje Piotr Janoszka.

  Psycholodzy przeprowadzają też u dzieci popularną obecnie tzw. diagnozę gotowości szkolnej. W ramach konsultacji nie tylko oferują diagnozę psychologiczną, porady wychowawcze, ale też terapię. Na spotkaniu rodzice dowiedzą się jakie mają prawa.

  Spotkania z psychologiem będą odbywać się cyklicznie. http://www.koloroweslonce.pl

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!