Wybierz region

Wybierz miasto

  Bal Sylwestrowy 2016/2017 w Teatrze Totu

  Teatr ToTu
  Wrocław, ul. Hubska/6

  20:00 Sobota, 31 grudnia

  Teatr Totu jak co roku zaprasza na stylizowany bal sylwestrowy w scenografii teatralnej.

  Jak co roku, tak i w tym postanowiliśmy obrać temat przewodni balu, tematykę przyjemną ale i wyjątkową, bo przecież to ostatnia noc roku. Dlatego 31 grudnia mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na Galę Oscarową w Teatrze ToTu.

  Wsród atrakcji, które na pewno pojawią się na tej imprezie, możemy oczekiwać bogato stylizowanych występów live, wykonań najsłynniejszych melodii filmowych w niezwykłym wokalnym wystąpieniu, które na pewno uprzyjemnią pobyt na parkiecie, czyniąc go jeszcze bardziej emocjonalnym, niczym z filmowego kadru. Za konsolą jak co roku nasz dj, a wśród specjalnie dobranej tanecznej muzyki filmowej, rówież dużo muzyki dance. Dla naszych gości czekać będzie również Lincoln City Car. Ponad 9 metrowa limuzyna, która w trakcie wieczoru będzie zabierała naszych gości w przejaźdźki po magicznym tej nocy mieście, jakim jest nasz Wrocław. Spodziewajmy się dekoracji 5 metrowych oscarów w slai głównej, czerwonych dywanów, balowych okrągłych stołów, a także papparazzi, którzy uwiecznią nasze chwile.

  Naszych Gości zapraszamy do Hollywoodzkich kreacji. Niech nie zabraknie na tej imprezie najznamnienitszych sylwetek dużego ekranu. Dla najbardziej pomysłowych złote statuetki.

  MOJE MIEJSCE NA GALI

  Na sali głównej, w strefie foyer jak i na antresoli i w samej sali głównej pojawią się bankietowe okrągłe stoły dla max 10 osób. Przyporzadkowanie miejsc będzie automatyczne i/lub w przypadku zorganizowanych grup- przypisanei do całego stolika.

  Każdy stolik będzie posiadał swoją nazwę związaną z gwiazdorską obsadą wraz z listą gości, którzy zasiadają przy stoliku. Każdy również otrzyma swojego Oscara! I to na tej imprezie jest pewne!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Kto to powiedział? Będziesz zaskoczony! TOP cytatów 2018 QUIZ