Wybierz region

Wybierz miasto

  7. urodziny 3D – warsztat rodzinny / przyjemności / wystawa

  BWA Galeria Dizajn
  Wrocław, ul. Świdnicka/2-4, +48 71 790 11 93

  12:00 - 15:00 Sobota, 8 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Same w to nie wierzymy, ale projekt 3D czyli Dizajn Dla Dzieci obchodzi 7 urodziny! Miały być cztery warsztaty, wyszło już kilka lat całkiem solidnego projektu.
  Taka okazja wymaga radosnego świętowania! Zapraszamy zatem na warsztat rodzinny oraz inne przyjemności urodzinowe.
  Dając sobie okazję do warsztatowego „odpoczynku”, tym razem do współpracy zaprosiłyśmy Joanna Gniady – leworęczną ilustratorkę mieszkającą we Wrocławiu. Możecie ją rozpoznawać z realizacji, które pojawiły się m.in. w „Wysokich Obcasach”, na okładkach płyt twórców takich jak Hurt czy Czesław Śpiewa. Szerokiej publiczności może być też znana z plakatu wrocławskiej Nocy Muzeów 2016, z parą wpatrującą się w gigantyczny księżyc. Uwielbia wzór w kropki i często chodzi w kropkach. Jej prace można zobaczyć na jej stronie: joannagniady.com.
  Z okazji urodzin projektu 3D, Joanna poprowadzi otwarty warsztat rodzinny związany z trwającą właśnie wystawą Mózgi elektronowe. Elwro i jego plastycy (więcej: bwa.wroc.pl/index.php?l=pl&id=1200&b=3&w=1). Nie zabraknie kalkulatorowych motywów, więc warto zrobić powtórkę z cyfr od 0 do 9!
  Podczas urodzinowego świętowania w galerii będzie też kuratorka wystawy Iwona Kałuża, które chętnie odpowie na wszystkie pytania związane z legendarnymi Wrocławskimi Zakładami Elektronicznymi, czyli Elwro.
  W sobotę 8 kwietnia, pojawią się też twórcy edekimy blog (www.edekimy.pl), którzy zrobią to, czego my zazwyczaj nie mamy jak zrobić podczas prowadzenia warsztatów – instagramy, fejsbuki, relacje, hasztagi i inne internety. Agnieszka, Jakub i ich syn Edek zadbają o to, by nasze świętowanie nie ograniczyło się tylko do ścian galerii Dizajn. Wypuszczą w świat wieści o naszej urodzinowej uroczystości.
  Na imprezce urodzinowej nie zabraknie smakołyków z naszego dzieciństwa, osadzonego w latach 90-tych: paluszki w szklance, szyszki z dmuchanego ryżu w czekoladzie, guma do żucia na metry, galaretka i oranżada. Czy można wyobrazić sobie słodsze świętowanie?
  Na przyjęcie urodzinowe zapraszamy wszystkich sympatyków projektu 3D czyli Dizajn Dla Dzieci, bez ograniczeń wiekowych. Nie obowiązują zaproszenia ani zapisy, a dołączyć do świętowania można w każdej chwili.
  Będzie nam miło, jeśli tego dnia znajdziecie chwilę by świętować z nami!
  Projekty 3D czyli Dizajn Dla Dzieci jest związany z galerią Dizajn BWA Wrocław od 2010 roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!

  Pokaż się w stroju krasnala z gitarą!