Jakie Osiedle We Wrocławiu Polecacie

Rozpoczęty przez Jan Trzciński,

 • Jan Trzciński

  Jan Trzciński

  Witam wszystkich. Obecnie jesteśmy na etapie szukania mieszkania z żoną. Przegladamy zarówno rynek wtórny jak i rynek pierwotny. Skłaniamy się jednak raczej ku tej drugiej opcji z uwagi na to, że liczy się dla nas dobra lokalizacja, spokojne osiedle oraz lepszy standard.

  Jakiego dewelopera we Wrocławiu możecie polecić?

 • starmilks

  starmilks

  Ciekawe inwestycje obecnie posiada w ofercie deweloper Lokum. Jest to jeden z największych budujących obecnie we Wrocławiu inwestorów. Na tej stronie możesz sobie poczytać o nim informacje: http://www.comperia.pl/szczegoly-deweloper,LOKUM_Deweloper-128-0.html . Jakie osiedle konkretnie Cię interesuje?

 • Jan Trzciński

  Jan Trzciński

  Dziękuję za informacje. Faktycznie deweloper ma ciekawe osiedla. Jak sobie przegladam ofertę to podoba mi się to osiedle da Vinci na Bajana. Widze,ze jest już ukończone co by mi odpowiadało bo szukamy miejsca gdzie można byłoby się już wprowadzić.

  Nie widzę aby były na stronie napisane ceny za m2. Czy wiesz jakie mniej więcej są tam koszta zakupu mieszkania?

 • starmilks

  starmilks

  Myślę,ze jest to ok 6 tys.złotych za m2. Może nie wydaje się to tak mało ale jak na sam Wrocław to równiez nie jest tak dużo. Szczególnie,że deweloper buduje z lepszych materiałów. Mieszkania maja również bardzo wysoki standard. Lokalizacja osiedla jest bardzo dobra. Są tam autobusy oraz tramwaje. Jest wiele sklepów oraz innych miejsc usługowych.

 • Ed Korz.

  Ed Korz.

  Ogrody Hallera są bardzo ładnie i ciekawie się prezentują. Chociaż może sama okolica niezbyt interesująca.

  Z tego co wiem, współpracują też z tą firmą http://www.ogrodmiejski.pl/ no bo wiadomo - ogrody :) Dlatego każdy przydomowy ogródek jest ładnie zaprojektowany.

 • Janusz K

  Janusz K

  A czy to prawda, że wykupując nieruchomość która tak naprawdę jeszcze nie powstała - jest w fazie projektowania, deweloper nie rozpoczął prac, to czy taka nieruchomość jest dużo tańsza? Warto podejmować takie ryzyko?

 • starmilks

  starmilks

  Obecnie juz nie. Wpłacasz pieniadze na fundusz powierniczy.Jest to specjalny rachunek, do którego deweloper może dopiero sięgnąć jak budynek jest już wybudowany, wszystko jest w porządku a ludzie dostali już swoje mieszkania i się wprowadzają. Tak jest w przypadku dewelopera Lokum. Zresztą jest to znana oraz poważana firma.

 • Patryk

  Patryk

  O, to tego nie wiedziałem.

 • profitdeweloper

  profitdeweloper

  Rzeczywiście Lokum jest ciekawy, ja osobiście polecę również Profita, jest bardzo prężnie działającym deweloperem na Wrocławskim rynku, rozwija się, a do tego przyjazny i bezpieczny. Zobacz sobie inwestycje http://www.profitdevelopment.com.pl/oferta.html

 • Julia F-k

  Julia F-k

  Hejka, powiedzcie mi, gdzie we Wrocławiu znajdę działkę na postawienie takiego domu: http://dompasjaprojekty.pl/?projekty_wordpres=woodland Chciałabym, żeby to było bardziej ustronne miejsce, nie w centrum. Wypoczynek, wypoczynek i wypoczynek przede wszystkim :)

 • Justyna

  Justyna

  rozglądaliśmy się długi czas za mieszkaniem we Wrocławiu i zdecydowalismy się zamieszkać na Nowych Żernikach http://nowezerniki-or.pl/wp-content/themes/old/pdf/C10.pdf, dobry dojazd, w sumie niedaleko do centrum jak dla nas bomba :)

Dodaj swoją odpowiedź

Użytkownik niezalogowany

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.