Zespół Nocny Kochanek, który dał świetny koncert podczas ostatniej edycji Przystanku Woodstock, wystąpi 16 lutego 2018 roku we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 przy ulicy Góralskiej 5.

Zobacz też: Dr. Misio zagra koncert we Wrocławiu

Zespół Nocny Kochanek to polski zespół rockowy, który ciężkie brzmienia traktuje z dużym poczuciem dystansu, o czym świadczyć mogą teksty ich piosenek ("Dziewczyna z kebabem", "Zdrajca metalu" czy "Zaplątany"). Album „Zdrajcy Metalu” to druga płyta tej grupy. Krążek zawiera 12 utworów nawiązujących do twórczości klasyków heavy metalu.

Po sukcesie na Przystanku Woodstock zespół ruszył w trasę. Grupa zahaczy o Wrocław 16 lutego 2018 roku. Wcześniej zagrają m.in. w: Gdańsku, Chojnicach, Łodzi, Skierniewicach, Warszawie, Krakowie, Częstochowie Toruniu i Gdyni (w galerii zdjęć znajdziecie szczegółową rozpiskę trasy koncertowej Nocnego Kochanka).

Bilety na koncert w Centrum Koncertowym A2 są w cenie 35 i 45 złotych. Bilety na koncert można kupić za pośrednictwem strony zespołu . Tam też znajdziecie koszulki, płyty i naszywki.


Koncerty w Polsce

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jam (gość)

Spoko, chętnych będzie na tyle dużo, że organizatorów będzie stać na to by ci "real madafaka" dopłacić, biedaku :) Tylko co oni z tego będą mieli, skoro nic interesującego nie jesteś w stanie dać.