Już teraz każdy mieszkaniec Wrocławia i okolic będzie miał okazję zrobić coś dobrego, wspierając schroniska dla bezdomnych zwierząt. Taką możliwość stwarza zbiórka karmy, organizowana w ramach kampanii #ZalogujSieDoPomagania.

Kampania jest inicjatywą akcji Karmimy Psiaki i Fundacji Sarigato. Projekt pozwala na zorganizowanie zbiórek karmy w całej Polsce, zarówno fizycznych, jak i online. Liderzy tworzą pomocowe grupy (można je znaleźć tutaj) i przeprowadzają zbiórki. Każda osoba, która zaloguje się do grupy to już 1 posiłek dla psiaków. Każdy też może założyć własną grupę i zostać jej liderem, a następnie zachęcać do pomocy innych.

Projekt #ZalogujSieDoPomagania można realizować we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku, tak jak we wszystkich innych województwach w Polsce. Każdy mieszkaniec ma możliwość przeprowadzenia zbiórki karmy na rzecz wybranego przez siebie schroniska, m.in. w: Jeleniej Górze, Legnicy, Oławie, Wałbrzychu czy właśnie Wrocławiu. Istnieje możliwość wsparcia przytuliska czy domu tymczasowego.

Akcja Karmimy Psiaki na stałe opiekuje się Ośrodkiem Pomocy dla Zwierząt Niechcianych i Porzuconych w Uciechowie (dolnośląskie, powiat dzierżoniowski). Placówka regularnie otrzymuje wsparcie w postaci karmy, smyczy czy kocy. Trzykrotnie pomoc przekazano również Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!