Trwa nasza akcja Zagadka Tygodnia. Przed Wami kolejna, szósta już fotograficzna zagadka. Jesteśmy ciekawi, czy zgadniecie. Ostatnia zagadka sprawiła Wam trochę trudności.

ZAGADKA TYGODNIA: ZAGADKA NR 7Najpierw zobaczcie wszystkie zdjęcia dołączone do tej galerii - łączy je jedna rzecz. O co chodzi? Napiszcie w komentarzu pod postem z linkiem do tego tekstu na naszym fanpage'u Wroclaw.Naszemiasto.pl. Jeśli jednak chcecie czegoś więcej niż dobrej zabawy i macie ochotę na to, by zawalczyć o nagrodę w postaci książki, to wyślijcie do nas maila na adres wroclaw@naszemiasto.pl z odpowiedzią na pytanie konkursowe. W tym tygodniu w dalszym ciągu pytanie do ZAGADKI TYGODNIA brzmi: Jaki wrocławski krasnal jest Waszym ulubionym? (mile widziane zdjęcia Waszych ulubionych krasnali - wysyłając zdjęcie, potwierdzasz, że posiadasz prawa do fotografii i zgadzasz się na opublikowanie go na łamach portalu Wroclaw.Naszemiasto.pl).

W tytule maila wpiszcie ZAGADKA TYGODNIA 7, w treści swoje imię i nazwisko oraz nazwę profilu na Facebooku - byśmy mogli sprawdzić, czy podaliście prawidłowe rozwiązanie zagadki

Na rozwiązanie zagadki tygodnia i odpowiedzi na pytanie konkursowe czekamy do 21 maja 2017 do godz. 23.59.

Zobacz też: ZAGADKA TYGODNIA. Polecają Mistrz Zagadek i Wroclaw.Naszemiasto.pl

Zagadka nr 5: Sprawdź, co można wygrać [NAGRODY]Do rozdania mamy książkę "Marek Trela. Moje konie, moje życie" - nagrodzimy więc jedną osobę, która poda prawidłowe rozwiązania zagadki i w oryginalny sposób opisze ulubionego wrocławskiego krasnala. Miło nam będzie, jeśli wyślecie także zdjęcia Waszego ulubionego krasnala.

ZAGADKA NR 6 - ROZWIĄZANIERozwiązanie zagadki nr 6 znajdziecie tutaj.

ZAGADKA TYGODNIA. Kto przygotowuje zagadki?Zagadki przygotowują twórcy Mistrza Zagadek we współpracy z redakcją portalu Wroclaw.Naszemiasto.pl. Basia Szega i Piotr Kalsztyn są rodzeństwem. Stworzyli bloga Mistrz Zagadek, ponieważ brakowało im w przestrzeni wirtualnej miejsca na łamigłówki. Rozwiązań zagadek, które wymyślają razem, nie znajdziecie w Google'u. Jeżeli ZAGADKA TYGODNIA na Naszym Mieście to dla Was za mało, zajrzyjcie na mistrzzagadek.pl - tutaj znajdziecie więcej zagadek, nie tylko o wrocławskiej tematyce. W imieniu naszych Mistrzów, Basi i Piotrka, zachęcamy Was również do polubienia Mistrza Zagadek na Facebooku.


Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!