WYSZUKIWARKA GROBÓW. Działa specjalny serwis, umożliwiający odnalezienie grobu osoby pochowanej na cmentarzach komunalnych Wrocławia.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

WYSZUKIWARKA GROBÓW WE WROCŁAWIU


Serwis powstał z myślą o mieszkańcach miasta oraz osobach spoza Wrocławia, którzy w tym dniu chcą zapalić znicz na mogiłach bliskich, lecz nie wiedzą lub nie pamiętają miejsca pochówku. Serwis obejmuje cmentarze: Grabiszyński, Osobowicki, Psie Pole, Jerzmanowo, Leśnica, Pawłowice.

Zobacz też: Wszystkich Świętych 2014 we Wrocławiu. Stroiki, wiązanki, znicze [zdjęcia, ceny]


Miejsce można odnaleźć, znając imię lub nazwisko zmarłego. Po wpisaniu tych danych w wyszukiwarce, na ekranie komputera pojawia się informacja, na którym cmentarzu dana osoba jest pochowana i w jakiej jego części. Podany jest numer pola, rząd i numer grobu, nazwa cmentarz, a także daty urodzenia, śmierci i pochówku.

Wyszukiwarka miejsc pochówku dostępna jest na stronie www.wroclaw.pl oraz www.zck.wroc.pl

Sprawdź też: Wszystkich Świętych 2014 we Wrocławiu. Komunikacja miejska. Jak dojechać na cmentarze? [rozkłady jazdy]
Czytaj też:

 

 

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

wroclawianka (gość)

Wyszukiwarka porazka. To jest wyszukiwarka grobow???? Smiech na sali!!!!
Wpisuje imie, nazwisko, a wyskakuje data zgonu, data pochowku i cmentarz...
Masakra jakas. Po co takie cos tworzyc. A gdzie nr pola?????

gosia (gość)

wyszukiwanie. a ja jesstem innego zdania super strona już kilkakrotnie korzystałam i znalazłam osoby które poszukiwałam dzięki za pomysł.myślę ze osoby wyżej chciałyby wszysko mięć podane na tacy klik i już a troszkę pogłufkować?

doris (gość)

gość. co za wyszukiwanie gdy nie podane jest nr pola a paru osób ,które wiem gdzie są pochowane w ogóle nie ma jakby grób nie istniał.
Celowo sprawdzałam.
gdzie ta mapka ,jak w to wejść ???!!!!! beznadzieja !!!!!!!!!!!!

m (gość)

wogóle nie działa. kompletna amatorszczyzna no i przy tym faktycznie brak szacunku dla zmarłych

Iwona (gość)

Wyszukiwarka grobów we Wrocławiu-nie profesjonalna. Podzielam opinię poprzednika. Właśnie mam problem ze znalezieniem grobu.Nie do wiary.Wrocław, tak duza nekropolia, potrzebna jest tym bardziej wyszukiwarka profesjonalna. To co widzę , to "amatoszczyzna"!
Podam skromny przykład cmentarza komun. w Kudowie Zdroju. To się nazywa rewelacyjna wyszukiwarka, która jest uzyteczna! POLECAM!!!

Andrzej (gość)

Kpina a nie wyszukiwarka miejsc pochówku.. Jesli przygotowuje się wyszukiwarkę ,warto skorzystać z dorobku innych nekropolii. Wzorcowym przykładem może być wyszukiwarka Krakowskiego Zarządu Cmentarzy Komunalnych. Nasza wrocławska jest mierną próbą stworzenia czegoś na kształt wyszukiwarki. Tak duża metropolia powinna zaprezentować wyższy poziom usług w tym zakresie.

ixi (gość)

Przydałoby się więcej funkcji. Wrocławska wyszukiwarka grobów powinna zostać wzbogacona o możliwość wyszukiwania według dat cząstkowych (rzadko kto pamięta pełne daty) oraz wyszukiwania według numeru pola/rzędu/grobu. No i oczywiście przydałaby się jeszcze szczegółowa mapa poszczególnych pól z zaznaczonymi grobami.

raf (gość)

dziala ale sie nie postarali. powinno po klinieciu nie odsyłać do mapy tylko do konkretnego pola ale leniom sie juz nie chcialo zrobic.

YanBi

Doskonały pomysł. Nie dalej jak wczoraj zastanawiałam się, kiedy wybrać się do biura cmentarza w celu ustalenia miejsc pochówku znajomych, którym nie było mi dane towarzyszyć w ostatniej drodze.....

Dzięki za informację a autorom szacuneczek za pomysł i realizację.

Anges

Ciekawe:). Ciekawa strona. Już przetestowana - to działa, a jak szybko:)
Dziekuję
Pozdrawiam
Agnieszka