"Dobre Kino z Radiem ZET Gold" zaprasza na specjalny pokaz filmu "Szybcy i wściekli 8" z niespodziankami, konkursami i atrakcjami. Seans dziś o godz. 18.45 w Pasażu Grunwaldzkim!

KONKURS!
Dla naszych Czytelników mamy do wygrania 4 podwójne bilety na film "Szybcy i wściekli 8" do Multikina Pasaż Grunwaldzki na 27.04.2017r. na godz. 18.45. Aby wygrać taki bilet należy odpowiedzieć na pytanie: Który film "Szybkich i Wściekłych od 1 do 7 podobał Ci się najbardziej i dlaczego?
Odpowiedź wyślij SMS-em na numer 72355 (koszt 2,46 z VAT). Napisz: KONKURS.ODPOWIEDZ.IMIĘ i NAZWISKO. Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone podwójnym biletem na seans. Na SMS-y czekamy do 27.04.2017 do godz.15.00

Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona. Tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby przez ulice Nowego Jorku po lody arktycznego morza Barentsa – „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

Czwarta odsłona projektu „Dobre Kino z Radiem ZET Gold” odbędzie się
27 kwietnia, o godz. 18.45 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki.


Przed seansem filmu zapraszamy wszystkich gości na muzyczne spotkanie z Radiem ZET Gold oraz Partnerami, którzy przygotują dla wszystkich ciekawe prezentacje. Największy laser tag na Dolnym Śląsku - ZONA71 pokaże czym jest wystrzałowa zabawa, FordStore Germaz opowie o legendzie Forda Mustanga udowadniając, że jest on bardziej dostępny niż kiedykolwiek, Hotel Buczyński Medical & SPA doradzi w wyborze najlepszego miejsca na letni wypoczynek, a Art Hotel zaprosi do Art Restauracji i Kawiarni w sercu Wrocławia.

Na pierwsze 100 osób czekają upominki od takich firm jak: ZONA 71, FordStore Germaz, Hotel Buczyński Medical & SPA, Art Hotel. A od Radio ZET Gold i naszych partnerów, przygotowaliśmy również vouchery do wykorzystania w Hotelu Buczyński, zaproszenia do Art Restauracji, płyty muzyczne, koszulki i vouchery na rezerwację gry w ZONA71 oraz niespodzianki od FordStore Germaz w tym auto na weekend!

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!