To będzie idealne rozpoczęcie długiego weekendu - 14 czerwca Wrocław stanie się stolicą muzyki disco polo! Niezapomnianą zabawę zapewnią hity najbardziej znanych gwiazd polskiej i zagranicznej sceny disco.

W tym roku Telewizja Polsat oraz muzyka disco polo obchodzą swoje 25-lecie. To właśnie Telewizja Polsat jako pierwsza zaczęła pokazywać tę muzykę, która choć szybko zyskiwała popularność w całym kraju, nie była dotychczas obecna w żadnej telewizji.

Z tej okazji mieszkańców Dolnego Śląska czeka wyjątkowy wieczór z największymi gwiazdami muzyki tanecznej! Na scenie Stadionu Wrocław pojawią się ikony gatunku: Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, MIG, Czadoman, After Party, Long&Junior, Masters, Bayer Full, Łobuzy, Milano, Mejk, Power Play, Quest, Playboys czy Marcus P. Obok polskich artystów na scenie wystąpią również gwiazdy zagraniczne - Jenny Berggren z Ace of Base, Rui Carlos Ferreira , Kamaliya, czy La Bouche. Ta impreza ma szansę stać się największą w kraju!

Koncert transmitowany będzie na antenie Telewizji Polsat oraz w Disco Polo Music.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na to wydarzenie. Wejściówki od 29 złotych można kupić na www.eBilet.pl.

Organizatorem i producentem koncertu jest firma FM PRO. Spółka ma na swoim koncie współorganizację m. in. zeszłorocznego koncertu Davida Gilmour’a.

KONKURS!
Dla naszych Czytelników mamy 5 podwójnych biletów na niezapomniany Koncert w Rytmie DISCO. Aby otrzymać taki bilet napisz krótko: Co w tej muzyce lubisz najbardziej i dlaczego?. Odpowiedź nadeślij SMS-em wg treści: konkurs.discopolo.odpowiedz.imię i nazwisko na numer 72355 (koszt 2,46 z VAT). Na odpowiedzi czekamy do 22 czerwca 2017r. do godz.12.00. Osoby nagrodzone otrzymają informację o wygranej SMS-em zwrotnym.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

krzysztof (gość)

Wita, zgłaszam błąd. "Na odpowiedzi czekamy do 22 czerwca 2017r. do godz.12.00". Pewnie chodziło Wam do 22 maja, bo koncert jest przecież 14 czerwca. Za pomoc w znalezieniu błędu poproszę o darmową wejściówkę na koncert :)))