(© fot. screen z twitter.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

- Staramy się iść z duchem czasu i korzystać z nowoczesnych rozwiązań komunikowania się z mieszkańcami - tłumaczy Sławomir Chełchowski, rzecznik Straży Miejskiej.

Na kanale SM znajdziemy informacje o akcjachprowadzonych w szkołach, miejscach ustawiania fotoradaru, utrudnieniach na drogach i innych działaniach straży. Kanał znajdziemy pod adresem: twitter.com/SMWroclaw.

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Czesio (gość) (Zwolennik Czesia :))

Albo należysz do tej samej kliki albo sam jesteś mocno zaangażowany w obsadzaniem stanowisk urzędniczych przez emerytowanych milicjantów w dobie szalejącego bezrobocia w Kraju z którego muszą uciekać setki tysięcy młodych i bezrobotnych !!!! Trzeba być wyjątkową kanalią i ostatnim śmieciem aby tego problemu nie dostrzegać !!! Nazywanie tej PRAWDY "zawiścią" jest hipokryzją wypowiedzianą przez matoła albo cwaniak który boi się utraty ciepłego stołka !!!!

Zwolennik Czesia :) (gość) (Czesio)

Czesio, nie znudziła Ci sie wciąż ta sama płyta? Leszek ma rację, stan majątkowy osoby publicznej na stanowisku kierowniczym jest informacją jawną i nie stanowi żadnej tajemnicy!!!
"Powodzenia w dalszej zawistnej walce":)

leszek (gość)

Przecież oświadczenie majątkowe nie jest tajne....http://bip.um.wroc.pl/wps/wcm/connect/c6608156-e81d-4a53-9d1a-286385007214/osw_2011_z.s%C5%82ysz.pdf?MOD=AJPERES&CACHEID=c6608156-e81d-4a53-9d1a-286385007214

Ferdek (gość)

Przecież ktoś w tej śmiesznej firmie musi siedzieć na Twitterze i za ciężko zarobione pieniądze podatników musi się zabawiać w godzinach tej pseudo pracy !!!!!!! 8 godzin na Twitterze i dniówka tego gościa biorącego pensje rzecznika prasowego jakoś zleci !!! Ta cała straż miejska to wyrzucane co miesiąc pieniądze w błoto !!!!

fix fox (gość)

zamiast siedzieć na twitterach to wyprowadzić wszystkich na patrole piesze po podwórkach i ciemnych ulicach. Po ciu*a ni ich twitter ?

Czesio (gość)

Z duchem czasu ....? Podajcie tam informacje ile zarabia miesięcznie Zbigniew Słysz biorący pensje komendanta straży miejskiej i ile miesięcznie otrzymuje w tym samym czasie emerytury milicyjnej ??? Ta informacja byłaby bardzo ciekawa na Twitterze, szczególnie dla młodych i wykształconych bezrobotnych !!!! Duch czasu ??? A może zmora czasu ?? Milicja - Policja -Straż Miejska ....