Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wrocławscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 10 listopada 2012 roku na ulicy Skwierzyńskiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Zaporoską.

W tym miejscu w sobotę około godziny 17.30 samochód w ciemnym kolorze potrącił kobietę. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Potrącona kobieta nie przeżyła wypadku.

Ktokolwiek widział to zdarzenie, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 71-340-22-43, lub (całodobowo) pod numerami telefonu 112 i 71-340-36-20. Świadkowie mogą się też zgłaszać na komendę policji przy ul. Hubskiej 29

Wiadomości Wrocław, Wydarzenia Wrocław

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

STRAŻNIK WIEJSKI (gość)

Tyle kamer na każdym skrzyżowaniu ponawieszali i na żadnej nic znaleźć nie mogą. No proszę

wroc (gość)

a przepraszam.niby Gawroński prawdy nie mowi?ucieczka w szoku?w szoku to mozna stanąć jak dąb i z auta nie wysiadac a nie uciekać!!!to nie szok tylko ZBRODNIA!!!z premedytacją.

Pan Gawroński (emi)

Trzeba być albo idiotą, albo tobą. Nawet jeśli w pierwszej chwili masz odruch uciekać "w szoku", to jak długo on trwa? Chyba po chwili zaczynasz normalnie myśleć i do tej pory na pewno już by wrócił na miejsce. Z Trzebnicy się urwałaś?

taki jeden w pasiastej (gość)

Apel do sprawcy:
Jeśli masz jaja to sam się zgłoś na policję, a jak nie masz to Cię ładnie chłopcy w pierdlu "wykorzystają".
Pozdro

do emi (gość) (emi)

co ty pierd... każdy normalny jak kogoś potrąci to się zatrzymuje aby pomóc
tylko pop...doleńcy jadą dalej i liczą na to, że nikt ich nie zauważył !!!

emi (gość) (Pan Gawroński)

łatwo Ci pisac nigdy czegoś takiego nie przeżyłeś, człowiek jest w takim szoku, że nie musi byc naćpany aby przestac myslec racjonalnie, nie wiesz co sie wydarzylo a juz zakladasz, że kierowca byl pod wplywem czegoś.

Pan Gawroński

Gdyby był trzeźwy to na pewno by nie uciekł tylko pomyślał o udzieleniu pomocy tej kobiecie. Tylko naćpany lub pijany nie myśli racjonalnie i boi się konsekwencji. Trzeźwy najpierw myśli o tym by pomóc poszkodowanemu. *nie dotyczy DTRów i innych
"miszczów"długich, wiejskich prostych

s.k (gość)

To juz nie pierwszy i nie ostatn wypadek w tym miejscu! Bardzo ruchliwa ulica i brak sygnalizacji! PARANOJA! To droga którą dzieci uczęszczają do szkoly.. Czas pomyśleć, jak zwykle po szkodzie...eh!