Wrocław: Nowy Selgros otworzą w marcu

W marcu otwarty zostanie Selgros przy ul. Krakowskiej (między wiaduktem a Praktikerem). To już drugi taki sklep w rejonie Wrocławia. Pierwszy od lat działa w podwrocławskiej Długołęce.

Do Selgrosa przy Krakowskiej wejdziemy ze specjalną kartą
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Do Selgrosa przy Krakowskiej wejdziemy ze specjalną kartą (© Paweł Relikowski)

W Selgrosie można zrobić znacznie tańsze zakupy w porównaniu ze zwykłymi sklepami. Ale nie każdy wejdzie do hali. Dlaczego? Bo trzeba mieć specjalne karty, a dostają je osoby prowadzące działalność gospodarcza. Choć w centrali Selgrosa usłyszeliśmy, że można też dostać kartę od swojego szefa. Ale na jedną firmę przypadają tylko trzy takie wejściówki. Wszystko dlatego, że Selgros jest nastawiony przede wszystkim na zakupy hurtowe. Kartę można wyrobić w biurze obsługi klienta, które działa przy każdym sklepie.

Za to osoby, które mają już kartę pozwalającą na wejście do hali w Długołęce, będą mogły robić zakupy także przy ul. Krakowskiej. Karta Selgrosa ważna jest bowiem na terenie całego kraju.

Dla klientów przygotowano parking na ok. 200 samochodów. Częściowo ma zostać zadaszony. Pod halę dojedziemy tramwajami linii 3 i 75 oraz autobusem 114.

Co kupimy w Selgrosie? Przede wszystkim artykuły żywnościowe. Ale na półkach znajdziemy też tekstylia, alkohol, sprzęt elektroniczny, ogrodniczy czy AGD.


∨ Czytaj dalej

Komentarze (2)

avatar
avatar
Dora Zmora (gość)

Zbudujcie coś w końcu w okolicach Kamieńskiego !!!! W Marino jest co prawda TESCO ale trochę małe i za daleko dla osób bez samochodu :(

Wybierz kategorię