Około godziny 17.30, na skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Obornickiej, doszło do zderzenie samochodu osobowego z wozem strażackim, który jechał na sygnale ugasić płonące opony przy ul. Obornickiej.

W zderzeniu ucierpiał jeden z pasażerów osobówki. Pomoc została mu udzielona na miejscu zdarzenia i nie było konieczności zabierania go do szpitala.

Samochód osobowy został mocno uszkodzony, strażacki ma poważnie uszkodzone przednie zawieszenie.Komentarze (21)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

DeTRoit (gość)

Dzięki wszystkim którzy widzieli zajście i mieli na tyle odwagi żeby się zaangażować.
Do "normalnych inaczej" symboliczne "trzy słowa".
Grubsza polemika do wglądu na Gazeta Wrocławska. Ja już osiągnąłem swój cel więc nie mam zamiaru tu wracać, więc wszyscy "nie-do-końca-sprytni" mogą nadal wylewać swój jad na DTR, DBL , a nawet na USA i USG. Nie wiem czy w czymś wam to pomoże ale jak uważacie. Ja myślę że farmakologia połączona z lobotomią jest skuteczniejsza choć przypadki na pozór beznadziejne.

Honda Coupe (gość) (robert)

Buraka to sobie poszukaj w remizie, a znajdziesz wielu, a na końcu przygłupa zobaczysz, ale to już będzie tylko zwyczajne lustro i twoje odbicie. Brudzia nie piliśmy i nie będziemy, bo z łajzami nie pijam, nie jadam i nie gadam.

dyzioMizio (gość)

To byl DTR,dlatego jest wypadek.Do wrocławia powinni miec zakaz wjazdu dtr dbl dol db dwr dzg dza.Cala wiejska smietanka.

robert (gość)

Taki sprawny inaczej z hondy i wielu innych jemu podobnych powinno się ostro karać za niedostosowanie się do sytuacji na drodze z udziałem samochodu uprzywilejowanego.Ma tupet przygłup jeszcze szuka świadków tego zdarzenia.

, (gość)

Wypadki na sygnale:
Karetka na Żmigrodzkiej, Policja na Sienkiewicza, Karetka na Arami Krajowej i Straż Pożarna na Bałtyckiej.

Kierowca (gość)

To już czwarty wypadek w miesiącu październik, z pozjadamy uprzywilejowanymi które jechały na sygnale we Wrocławiu.
Pierwsza była Karetka Pogotowia, druga Policja, trzecia ponownie Karetka Pogotowia i do kompletu czwarta Straż Pożarna.
Kierowcy są teraz wybierani po dobrych znajomościach.

ratownik (gość) (Honda DTR)

Coś kolego przesadziłeś, bo jeżeli stałeś na światłach, było ciemno i nie zuważyłeś wielkiego, czerwonego, niebiesko błyskającego, trąbiącego sygnałami auta, to szukaj okulisty i laryngologa, a nie świadków zdarzenia.

konrad h (gość) (ehhh)

masz 7 lat?? ja fotografuję służby ratownicze od kilku lat i nigdy nie widziałem, żeby jakiś uprzywilejowany leciał przez skrzyżowanie jak mu się podoba.. a jeśli Twoim zdaniem takie http://www.youtube.com/watch?v=Ec9lTOMpDw8&feature=mfu_in_order&list=UL
przejazdy przez skrzyżowania to gnanie na złamanie karku to chciałbym Cię bliżej poznać bo Twój świat na pewno różni się od mojego...
a ten film niech Ci uświadomi jak ograniczeni intelektualnie są kierowcy...
http://www.youtube.com/watch?v=qBu1iFkj6LQmożna wyć, można trąbić... i co z tego... a tu film jak głupi są piesi http://www.youtube.com/watch?v=RALU_dlanPU
więc nie pisz, że trzeba zrobić porządek z uprzywilejowanymi bo w polsce trzeba zrobić porządek ze WSZYSTKIMI KIEROWCAMI PIESZYMI I ROWERZYSTAMI!!

Honda DTR (gość)

DTR??? Jeżeli ktoś potrafi ocenić kwalifikację kierowcy po literkach na rejestracji, to powinien zacząć przepowiadać suszę w afryce. Równie dobrze można dodać że jestem motocyklistą a więc "dawcą nerek". Jeżdżę już dwadzieścia parę lat i nigdy nie miałem nawet obcierki, autem czy motocyklem, a robię naprawdę duże przebiegi.

Honda DTR (gość)

Jestem kierowcą tej hondy i faktycznie zabrali mnie na Borowską. Mieszkam na ul.Jugosłowiańskiej i codziennie od 4 lat przejeżdżam przez to skrzyżowanie i wiem jak działa ta sygnalizacja. Mimo wszystko poszedłem sprawdzić raz jeszcze. Strażak wjechał 10 sekund po zmianie na czerwone od strony Kasprowicza. To że go nie zauważyłem doskonale świadczy o prędkości z jaką jechał i ostrożności którą powinien zachować wjeżdżając na skrzyżowanie, mimo że jechał na sygnale. Dla ścisłości dodam że ruszałem ze świateł a nie pędziłem na złamanie karku. Niestety zostałem zabrany przez ratowników, tym samym zostałem pozbawiony możliwości bronienia swojej racji.Jeżeli są świadkowie tego zdarzenia, będę wdzięczny za pomoc. kom. 515-877-666

zed (gość)

Szczególnie ci z DTR!!! Jadąc 50-tka po terenie zabudowanym można w porę zauważyć i dostrzec wóz strażacki jadący na sygnale! Nie wiem po co wszyscy pędzą jak i tak zielona fala dostosowana jest do 50-tki!