Woda w rzekach na szczęście opada. Zobaczcie, jak z lotu ptaka wyglądają zalane tereny wrocławskiego Kozanowa oraz Jelcza i Rędziny.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kozanów pozostaje pod wodą, która już się nie podnosi, ale zabezpieczenia z worków z piaskiem wymagają umocnień. Obecnie we Wrocławiu półtora tysiąca osób nie ma prądu, w samym Kozanowie tysiąc osób.

W regionie nadal najgorsza sytuacja jest w Oławie, gdzie przesiąkają wały oraz na odcinku Kotowice-Siedlce. Na szczęście coraz lepiej wygląda sytuacja na Bartoszowicach. Optymistyczne są również prognozy dla Trestnie, woda opadła o 57 cm, od momentu kulminacji w sobotę 22 maja, w Rędzinie poziom wody spadł o 18 cm.

Obecnie fala kulminacyjna przeszła przez Malczyce i zbliża się do Ścinawy.

Zobaczcie zalane tereny z lotu ptaka. Autorem zdjęć lotniczych jest Janusz Godyń.Powódź we Wrocławiu [raporty, wideo, foto]

Czekamy na Wasze zdjęcia i relacje! Piszcie do nas!

PHOTO DAY 9.0 W PAWILONIE CZTERECH KOPUŁ - 29 MAJA!

Zapraszamy na wspólne fotografowanie!

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

tadeusz (gość)

sprostowanie . We Wrocławiu jest osiedle Rędzin , a nie Rędzina jak to autor opisuje